Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a legelső kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrick2004 kérdése:

Milyen volt a legelső kapcsolatotok és hány évésen és hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem volt kapcsolatom /24 f
2020. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem se. Mármint sráccal. Sajnos mindenki törli magát, eltűnik, stb. Pedig nem vágyom semmi extrára csak egy vékony normális szexhaverra. F29
2020. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2es és te nem tűntél el még soha?
2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem egy orál sikerült csak. Nagyon izgatnak az idősebb pasik, mondjuk 40 től 60 ig. Hozzá teszem egy meleg oldalon beszéltünk, telefonon pedig este 10 fele felhívott hogy egy orálban benne lennék-e. Ez volt a legelső orálom. Autós kaland. Szőrös volt és pocakos, pont úgy ahogy kívánom. 20/f/p-bi.

Nagyon jó volt! Sajnos azóta nem törtênt semmi. Még..

2020. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!