Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segiteni? Nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni? Nem tudom mit tehetnék. Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval nemrég kint voltam a 2 legjobb barátommal ( 2 lány) akik tudják rólam h meleg vagyok, és egy sráccal aki nem tudja rólam, és szerintem helyes és szerintem én is bejövök neki. Viszont ezelőtt többször szoktunk bulizni együtt ( többen és ez a srác is ott volt) és a a bulizás folyamán többször egymás szemébe néztünk sokáig, és szerintem mind2 éreztünk valamit, volt h én néztem a szemébe volt h fordítva. És amikor kint voltunk (kb 2 hete) akkor a víznél voltunk estefelé, és tele volt szúnyogokkal és nekem kirepült a számból h „ezek a bu*i szúnyogok" nem szándékos volt, én ezt a szavat azért használom mert én is az vagyok valamilyen szinten és a 2 barátom aki akkor ott volt tudja is rólam viszont a srác elegé furcsa hozzám azóta, pl azután miután ezt mondtam rá kb 20 perce el is ment valamilyen hülye kitalált szándékkal. És kb egy hete újra buliztunk és akkor is nagyon furcsán viselkedett, teljesen nem megszokott viselkedése volt, ez lehetet rajta látni h nem nagyon élvezi a bulit. Csak pár szót beszéltem vele akkor, és utána el is ment hamarabb mint szokott. Mit tehetnék? Mármint nekem az se lenne baj ha nem jövünk össze, viszont tényleg jó fej srác és nem akarom h a én hülyeségem miatt rosszul éreze magát. Mit tehetnék? Tudom h teljesen elrontottam az egészet, nem tudom h hogy tehetném jóvá, még nem bízok meg benne elegé szóval a coming out nem hiszem h szoba jöhet, másrészről meg csak akkor tudnék neki coming outolni ha ittas állapotban lennék, viszont a legközelebbi bulin nem hiszem h marad tovább mint 8-9 óra, és ekkor van a bemelegítés XD máskot vigyázok a számra, és nem mondok olyat amit más bántonak gondolhat. 20/f/bi

2020. aug. 5. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz azért kellemetlen a helyzet mert te is azzá teszed.


Nekem is volt ilyen, mesélném valakinek, hogy pride alatt dolgozni milyen undorító volt (pultos vagyok).

Én ez alatt azt értettem, hogy minden ragadt a szétlocsolt cukros koktéloktól, de aztán utólag belegondolva....😅😅😅


Mindegy, elengedtem a dolgot.

A màsik fél elfelejtette, és az élet ment tovább. Kb egy hónap múlva rákérdeztem, és nem emlèkszik. Szal én paráztam csak túl.

2020. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el valahová, ahova csak ketten mentek, nem többen. És tudtok ketten beszélgetni. Lehet pl moziba. Nem is kimondittan randira, csak hogy megismerjétek egymást. Aztán az is lehet, hogy amikor ottvagy vele, mégegyszer használod ezt a kifejezést pl ugyan úgy a szúnyogokra, aztán majd mondod neki, hogy elnézést, ez csak kicsusszant, nincs bajom a melegekkel, csak így néha nem tudom korlátozni magam. Vagy valami ilyesmit lenyhatsz amikor kettesben vagytok.

Vagy

Az is lehet, hogy az egyik barátnőd dumál vele, és megpróbálja megtudakolni az identitását, és akár összehoz benneteket, vagy csak infóz neked és elhívhatod randizni.

De fura, hogy így reagált erre. Nem lehet, hogy más van a háttérben?

2020. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a bvziszúnyogok miatt tuti nem sértődtem volna be. Én is haszálom ezt a szót negatív kontextusba, de nem a melegekre.
2020. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jol irja eggyik valaszolo kerj segitseget eggyik baratnodttol
2020. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na van valami fejlemeny?
2020. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!