Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet a srác baja? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a srác baja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem itt egy fiút kb 1,5 hete. Dumáltunk és találkoztunk is. Nem voltam kifejezetten az esete, ezt el is mondta. Ennek ellenére akart szexet velem. SZŰZ volt. A dolog meg is történt és megdumáltuk, hogy még lesz folytatás, stb. Nagyon értelmes kis srác, ezért nem is számítottam semmi rosszra. Másnap dumáltunk, hogy majd a következő héten találkozunk. Facebookra is felvett. Azonban másnap már nem olvasta amit írok és azóta se olvassa. Nem tudom mit kéne tennem. Nem tudom mi lehet a baj. Ha megbánta, stb az már másnap kiderült volna. Szóval nem tudom hogy keressem-e még vagy mit csináljak.

2020. aug. 5. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak szexelni akart semmi mást
2020. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Oh hány ilyenem volt. A szűz tinik ilyenek. Hagyd. Idővel vissza fog térni hozzád. Nálam legalábbis így szokott lenni. Volt aki 1 év múlva írt, de magától. Újra velem akart lenni. Az első partner egy fontos kötelék, de gondolom még fel kell dolgozza a vágyait.
2020. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ki akarta élni a vágyait. elérte, amit akart, csak nem volt elég töke ahhoz, hogy face to face megmondja, hogy ennyi volt, így inkább egy kicsit hitegetett majd ghostingolt. nem ritka az ilyesmi, jobb ha hozzászoksz.
2020. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy nem tetszett neki a második, és megijedt.

Hány évesek vagytok?

2020. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Csoda, hogy a tali és más is sikerült. Általában csak a hülyítés megy. Örülj neki, hogy ennyi is volt!
2020. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Keresd.
2020. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén?!

Ez már szinte így természetes

NE KERESD, ha akar megtalál.

Ez az a korosztály aki mindent bekamuzik csak történjen meg, utána bűntadatl küszködik, hagyni kell hagy dolgozza fel

Ha akar valamit majd keres

2020. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka lehet, úgymint:

- nem volt szűz, behúzott egy újabb strigulát és szevasz;

- kipróbálta de most emészti magát, küzd saját magával, a lelkiismeretével (idővel majd elmúlik);

- csak ki akarta 1-2x próbálni de többet nem akar.


Akármelyik is az eredmény ugyanaz, hagyd, ne foglalkozz vele. Írsz neki, hogy hogy jelentkezzen majd ha úgy gondolja és pont, elfelejted addig és éled tovább a saját életed, azokra koncentrálva akik nem ghostingolnak.

2020. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezek után én nem akarnék tőle semmit. A kamuzást nem bírom meg ha nem képes visszírni.
2020. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyikkel sincs gondom. Azonban ezt le lehet írni. Nem nagy kérés. Becsületesnek lenni szerintem alap.
2020. aug. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!