Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha találkoztam különórán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkoztam különórán egy sráccal, hogyan derítsem ki, hogy meleg, vagy biszex e esetleg? Vagy hogyan közelíthetnék felé, anélkül, hogy nyilvánvaló legyen, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval találkoztam különórán egy sráccal, aki nagyon helyes, és illedelmes, kedves, de nem tudom, hogy hogyan közeledhetnék felé, anélkül, hogy kínos legyen. Nagyon jót beszélgettünk az órán(nyelvóra, és egymással kellett beszélgetni angolul egy adott témán belül) és az órán kívül is. Elkisért a buszmegállóig, aztán lekéstem a buszomat, így még sétáltunk egy fél órát, és beszélgettünk. Na de mind1, gondolkoztam, hogy kérjek e tőle valami elérhetőséget, de attól féltem, hogy fura lenne, mert 1 közös ismerősünk sincs, így ha csak úgy kihívnám valahova, az fura lenne, hogy ketten csak úgy elmenni valahova, előre megbeszélten. Vagyis abból egyből leszűrné szerintem, hogy meleg vagyok. Egyébként közösségi médián sem találom, csak a keresztnevét tudom. Szóval nem szeretném, ha fura lenne, de mégis csak nagyon helyes, kedves és intelligens.

De ha belegondolok leszűrhette talán, mert akarva sem tudtam volna nem mosolyogni. Ilyen apróságokon nevettünk eggyet eggyet. Még a buszom elött be kellett ugrania valahova és én már mentem egy buszmeghez, aztán a busz jövetele elött egy 5 perccel visszajött, de akkor már a barátaival volt. Kérdezte, hogy mikor jön buszom, és mondtam, hogy mindjárt itt lesz, és azt mondta, vagy valami ilyesmit, hogy akkor már nem hívlak magunkkal. Na mind1, ezt csak én tartom furának, ha alig ismerjük egymást, és közös ismerőseink sincsenek, se semmi? Vagy nemtudom. Arra gondoltam, hogy a kövi óránál, ha ugyan akkor lesz mindkettönknek, akk az óra után elhívom valahova lógni, vagy nemtudom, de nem előre lebeszélten, csak spontánon. Szerintetek? Eléggé bizonytalan vagyok és tanácsra lenne szükségem.

Vidékiek vagyunk, még azt hozzá tenném, ha ez számít bármit is.

Ja és nemtudom, hogy lehet e köze a melegséghez, de nagyon jó a stílusa. Mármint azért írom, mert tapasztalataim szerint a melegek jobban figyelnek a külsőre. Persze mindig vannak kivételek, nem azt mondom, csak hátha ez "valami"



2020. aug. 5. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha meleg akkor észre kéne venned

Ez mindenkinél álltalában látható a kisugárzásából

Érezni lehet

2020. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy lehetséges, hogy érez valamit a fiúk iránt, de nem sok személyes tapasztalatom van, nem merek csak ebben bízni. kb ilyen 50%ban bízok a megérzésemben. Ami nem sok. Valami konkrétabb dolog kellene számomra
2020. aug. 5. 20:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így édes kevés... Simán gobdolhat a srác egy heteró barátság kialakulásában. Persze az is lehet, hogy meleg. Semmi plusszt nem gondolna bele, ha elhívnád valahova, szerintem, ha heteró. Ha nem heteró, és levágja, hogy ez randinak készülne, akkor meg csak aza kérdés, hogy bejössz-e neki. Neked kell megérezned. Még spanoljatok, majd ha jóban lesztek, kiderül.
2020. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan elhívhatod.

Nem egy romantikus vacsorára kell gondolni ami egyértelműen látszik, hogy randi, hanem valami pasis programra.

Ha ismered valamennyire, tudod mi a hobbija, mit szeret a szabadidejében, keress olyan programot és invitáld rá.

Egy pár ilyen tali után már jobban meg fogod ismerni, jöhetnek a lightosabb kérdések amikből te le tudsz szűrni dolgokat, vagy ha meleg és bejössz neki, akkor ő is nyitni fog feléd, akár célozgatni is.

2020. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Hat ahol a nyelv ora van nincs valami hely ahol lehet mondjuk biliardozni vagy valami ilyen pasis ize? Vagy szabadulo szoba 😃? Szeretem az ilyen kis torteneteket tok cuki, 32N
2020. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jaa, nem 😂 csak egy nő tart nyelvórákat maszekban. Meg eléggé vidéken lakunk, itt nincsenek ilyen helyek.

De köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2020. aug. 6. 22:55
 7/20 anonim ***** válasza:
32 N vagyok, es a közelbe? Kicsit utazni? Mondjuk 20 km es távba?mikor lesz nyelv óra? Ott meg kerdezheted a tanart ha nincs ott véletlen a nevéről,bár keresztnév település ismerettel mar rálehet lelni facén talán
2020. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jöbő héten lesz egy órám, de nem biztos, hogy neki is ugyan akkor lesz. És igen, ilyen 20 kmes a táv közöttünk, de nem találtam fb-n, pedig kerestem település által.
2020. aug. 8. 10:13
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
ez a sors,egymasnak teremtett titeket..ha megvan a neve én siman ráirnek messengeren azt kész
2020. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"És igen, ilyen 20 kmes a táv közöttünk, de nem találtam fb-n, pedig kerestem település által."

Ismersz olyat akiket esetleg még tanít, vagy van közös ismerősötök?

Ha ismersz más tanítványát is, akkor rá keress, és az ismerősei közt szerintem megtalálod.

Vagy mondhatod neki, hogy fb-n is gyakran vagy, ott gyakrabban elér messengeren, ha gondolja jelöljön be téged.

Ott meg már láthatod az érdeklődési körét, milyen oldalakt kedvel, stb.

Ja és email címe alapján is rákereshetsz.

2020. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!