Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek is volt ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Sokszor le beszélem srácokkal hogy találkozzunk, (első alkalom téren). És utána pár órával le mondom. És arra fogom magamban hogy biztos azért mert nem így akarom elveszíteni, és várom az első igazit. Ugye ez nem csak velem fordult elő?

2020. aug. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pontosan így volt, de egyszer erősebb volt a "kényszer". Személy szerint megbántam. Ha úgy érzed, hogy várnod kell az igazira, ne szervezz le talikat, mert csalódni fogsz.
2020. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csak te, még rengeteg ilyen van. De a többség le sem mondja, csak szimplán el sem megy. Ezek után ne csodálkozz, ha senki sem vesz komolyan.
2020. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ja, rengeteg ghostingoló van, ne csodálkozz ha kamusnak fog mindenki tartani. Döntsd már el mit akarsz, ha nem akarod akkor ne hülyítsd be mást, hogy átszervezze a napját amit úgyis lemondasz.
2020. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Engem állandóan ghostingolnak sajnos...

De nem lemondják, hanem egyszercsak nem írnak, vagy nem jönnek...

2020. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, rengeteg bátortalan bizonytalan van.
2020. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ahogy az első válaszoló írja, a kényszer nagyobb Úr volt. Én meg is bántam meg nem is. Meg küszködok ezzel magamban. Lehet épp jól jött a vírus akkor vége szakadt 2 alkalom után. Azóta nem. Nem is tudom mit képzeltem. Ha vissza tudnám forgatni az időt..
2020. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!