Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sikerült már valakinek itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek itt magyarországon úgy párt találnia, hogy nem tudtátok a másikról, hogy meleg, biszex, csak az utcán találkoztatok pl? Ha igen, hogyan szólítottátok le, hogy tudtátok meg, hogy a másik fél is meleg-biszex?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 00:10
 1/7 everlight ***** válasza:
87%
A mai világban a legtöbb ember antiszociális.Kevés arra az esély hogy csak meglátsz valakit az utcán és leszólítod.Inkább társkeresőkön,meleg bárokban érdemes.
2020. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyan párról, akik így jöttek össze. Azt mesélték, hogy abból ismerték fel egymás "melegségét", ahogy nézték egymást az utcán. Szegeden az Anna kútnál találkoztak és mindketten nagyon nézték egymást, és akkor az egyik odament a másikhoz. És már 5 éve együtt vannak.
2020. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt barátomat úgy ismertem meg, h boltban pénztáros, és nála fizettem. De rajta azért viszonylag egyértelmű, h mi a helyzet, így nem kockáztattam sokat a bepróbálkozással. 26f
2020. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Multicégnél, más csapatban dolgoztunk de néha összefutottunk. Sokat szemeztünk, aztán egyszerre tartottunk kávészüneteket, beszélgettünk, aztán egyszer elhívott randizni. De mondta hogy instan megnézett előtte meg a követőimet is és akkor már szinte biztosra tudta szóval nem volt kockázat.
2020. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velen előfordult, nagyon mélyen egymás szemébe néztünk az utcán, majd beültünk egy kávéra, elég hosszú kapcsolat lett belőle.
2020. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem egy ritka könyvet, majd az egyik könyves boltban volt és ő segített nekem megkeresni. Utána még sokat beszélgettünk, elkezdett velem flörtölgetni finoman, utána meg leesett nekem, hogy nem csak szimplán jófej akar lenni. Elhívott randizni egy kis hezitálás után. Ennek már 2 éve.
2020. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig reménykedek ilyen spontán dolgokban, de sosem volt semmi. Bi vagyok amúgy.
2021. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!