Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, szoktatok egymásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktatok egymásnak intím masszázst csinálni? Ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Inkább kapni, vagy adni?

Mely testrészekre helyztek nagyobb hangsúlyt?

Milyen olajat használtok?



2020. aug. 12. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam sráccal de videón nagyon tetszett. Csajtól vagy pasitól mindegy lenne de ilyesmit senki nem akar csinálni vagy csak pénzért. Pedig dagi se vagyok. Sőt. Kölcsönösen nekem pl oké lenne egy vékony sráccal pl.
2020. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam egyik exemnek rendszeresen. Nagyon jó volt látni ahogy élvezi. :)

Vettünk masszázs olajat és azzal masszíroztam, a farkánál pedig síkosítót használtam.

2020. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Masszőrködtem egy pár hónapig és egyszer csináltam intim masszázst. Megfelelő masszázsolajjal és technikával piszkosul élvezetes:) Szívesen csinálnám ingyen is, csak nem nagyon van rá igény szerintem.
2020. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 leszbikuslány ***** válasza:
16%
3-as jó hogy még ingyen sem jelentkeznek férfiak erre mivel ha te egy férfi vagy es heteroszexuális ferfiaknak köztudottan kizárólag nők tetszenek csak így nekik az okozna örömöt ha ezen intim masszast egy nő nemű ember végezné el rajtuk így egy heteroszexuális ferfinek egy férfi masszást nyujtó férfi a kutyának sem kell mivel abban semmi élvezet nincsen azon férfiaknak
2023. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Néha orálba megy át és nyelem is.
ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!