Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél mindig a nagyfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél mindig a nagyfarkú az aktív és a kisfarkú a passzív? Vagy lehet fordítva is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, viszont kiváncsi vagyok hogy működik ez. Tegyük fel összejön egy 12 cm-es farkú pasi egy másikkal, akinek 20 centis, hatalmas kemény farka van. Ezesetben az lenne a logikus ha a nagyfarkú rakja meg a másikat. De mi van, ha a 12 cm-es farkúnak is vannak aktív hajlamai? Nem vicces egy kicsit, hogy kicsi pénisszel dugd meg a másikat, akinek hatalmas pénisze van? Illetve van valami összefüggés egyáltalán, hogy akinek nagy farka van, az automatikusan aktív, vagy simán lehet csak passzív is?
2020. aug. 12. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem farok mérettől függ, hanem attól, hogy a személy minek érzi magát- Ezen belül vannak uni-k is, akik mindkettőt igénylik, hogy aktivak es passzivak is legyenek egy kapcsolat során, de szerintem egy nagy farkú is születhet passzívnak.
2020. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

"de szerintem egy nagy farkú is születhet passzívnak."


Nem születés kédrése. Van sok nagyfarkú passzív, kevesebb kisfarkú aktív, legtöbb esetben a nagyobb farkú az aktív, de vannak kivételek nyilván és vannak unik is, ahogyan előttem már mondták.

2020. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Onnan merült fel a kérdés, hogy nekem egy meleg haverom van, aki be is próbálkozott nálam amúgy, na neki nagyon kicsi farka van, 10 cm-es, megmutatta egyszer akaratomon kivül. És mesélte, hogy ő abszolút passzív, és hogy imádná, ha megraknám én a nagy farkammal (nekem is csak 16 cm amúgy, de meglesett), de le is szopna szívesen, merthogy imponál neki, hogy nekem jóval nagyobb van mint neki. Aztán innen jött a kérdés, hogy ő vajon azért lett passzív, mert ilyen kicsi neki, vagy vajon ha nagy lenne neki, akkor is így gondolkozna?
2020. aug. 12. 21:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a farokmerettol fugg ez csak veletlen, mint ahogy irtak.


A passziv sracok a farokra izgulnak, azert beszel neked olyanokat.

2020. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Passzív páromnak szerintem egy gondolattal, de nagyobb a farka és egy fejjel magasabb nálam

Ő fúl passzív, én ful aktív.

2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 cm és full passzív vagyok
2020. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

És nem érzel sosem vágyat, hogy a nagy farkad bedugd te is, és aktív legyél? Partnerednek mekkora?

2020. aug. 13. 07:51
 8/15 -remete- ***** válasza:
100%
Uni vagyok 20 as farokkal. Sokszor vagyok aktív. De szeretem a passzív oldalt. Szerintem se farok függő a szerep. Élvezet és szenvedély kérdése.
2020. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok kisebb farkú srác pont az ilyen stigmák miatt ódzkodik az aktív szereptől, hogy "vicces ha a kisebb farkú dugja a másikat". Nem értem hogy mi a vicces benne.
2020. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem a kis farku aktivak is jók. Nem szakadok szét radasul tényleg ühyesebben használják a farkukat. Nekem pl csomot kell előjátékozni mire ramtagulnak. Egy kis farkura simán kevéske előjáték után lehet rodeózni :3
2020. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!