Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi számít megcsalásnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak a melegeknél?

Figyelt kérdés
Szerintetek megcsalásnak számít akkár a csók is? Mi a véleményetek erről?

2018. jan. 29. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De azt,hogy ki - mennyire elnéző,azt mindenki maga tudj.

Én személy szerint,ha van valakim nem is fantáziálok másról.(más másként van.)

2018. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Hat en meg egy sima beszelgetest se nezek jo szemmel.
2018. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ugyanaz, ami a heteroszexuális kapcsolatban élőknél.
2018. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan mind a heteróknál. Én is meleg vagyok és hát nálam a csók is megcsalásnak minősül. De mindeki más. De szerintem érzékenyebb erre a melegek nem?
2018. jan. 29. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül gondolnám, hogy minden meleg érzékenyebb erre, sőt talán melegek között alapvetően több a "nyitott" kapcsolat.


Én mondjuk eléggé érzékeny vagyok erre és a csók is simán megcsalás számomra.

Az már másik kérdés, hogy vagyok annyira ragaszkodó, hogy biztos nem lennék képes egy ilyen miatt szakítani a barátommal...

2018. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem én sem szakítanák ezért a párommal, de rosszul esne ha megtenné.
2018. jan. 29. 12:25
 7/14 Buran ***** válasza:
95%

Nekem már a csók is megcsalásnak számítana.


Egy csókért persze még nem dobnám ki, de nagyon rosszul esne.


23/F

2018. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Semmi. Angliai kutatás szerint egy meleg férfinak életében 100-500 partnere van átlagosan!
2018. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azt azért tudjuk, hogy mit jelent az átlag?!

Gálvölgyi mondta egyszer: Ha két hétig szorulásom van utána meg két hétig hasmenésem, akkor igaz, hogy ÁTLAGBAN rendben van az emésztésem, de gyakorlatilag soha sincs rendben.

Valahogy így van ez az átlag... Egy volt osztálytársamnak (az ő elmondása szerint) kb. 2-3 ezer partnere volt már. Nekem egész életemben összesen 6. Most tartok a hatodiknál. Akkor mi átlagban jók vagyunk???


A kérdező kérdésére válaszolva:

A megcsalás NEM szexuális orientáció függő, hanem egyéni értékítélet függő.

Egy nyitott párkapcsolatban élő pár esetében akár a harmadik személlyel folytatott nemi aktus sem számít félrelépésnek, ha tudnak erről a partnerek. Az én esetemben meg már esetleg az is megcsalásnak számítana, ha szexuális jellegű üzeneteket váltana, vagy ilyen telefonbeszélgetéseket folytatna valaki mással a párom. Anélkül, hogy akár egy konkrét fizikai érintés vagy csók is történt volna közöttük.

Mindenkinek máshol vannak a határok, egyéntől (és nem orientációtól) függően.

2018. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen nagyon függ az egyéntől is , de valahogy úgy veszem észre egyre kevesebb az olyan meleg pár aki nem csalja a másikat de állításuk szerint szeretik a párjukat. Én míg nincs testi kapcsolat akár gy csók nem veszem megcsalásnak. De van olyan is akinek az orál sem az...hmm ezért tetem fel a kérdést is kíváncsiságból. Az átlagról meg csak annyik van olyan aki egész életében 1-el fekszik le van aki 10 vagy akkár 1000 el is. De szerintem egy boldog párkapcsolat fontosabb mind 1000 egy éjszakás szex.
2018. jan. 29. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!