Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találtok-e partnert olyanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtok-e partnert olyanok, akik nem vágyódnak meleg szexre, csak egy kis homoerotikára?

Figyelt kérdés

Ezt lehet, hogy nagyon sokan nem fogják érteni, hiszen tapasztalatom szerint a melegek többsége análszexre vágyik, sőt, megvannak a szerepek, a/p stb.

Ők, kérem, most ne írjanak, az a rész nem érdekel.

Hanem azok, akik csak sima férfibarátságra, amiben esetleg nincsenek tiltott dolgok, ha mindkét fél benne van. De nem ezek az elsődleges dolgok.



2020. aug. 15. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Írj példát
2020. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Anális közösülésre én se nagyon vágyom, viszont azt vettem észre, hogy sokaknak elsődleges.
2020. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot keresek, alkalmit nem. Arra is vágyom, hogy valakit szerethessek, és valaki szeressen, nem kimondottan dugásra. Legyen kit puszilgatni, ölelgetni, hazavárni, nem csak egy menet és szia. Attól, hogy meleg vagyok, nem tartom magamat egyszeri használatos játékbabának. Sajnos ilyen személyt nehéz találni, így egyelőre maradok szingli, de nekem ez is jobb, mint össze-vissza kufircolni. Le lehet pontozni. Nem ítélem el ettől független a kalandorokat, mindenki éljen úgy, ahogy szeretne. Bennem nincs akkora testi vágy, amitől beugranék rögtön más ágyába, attól másnap is ugyanolyan magányos lennék. 22/F
2020. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan gondolkodom. Más kedvéért lehet bevállalnám, meg hogy kipróbáljam, de ennyi.
2020. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik keresnek ilyesmit.
2020. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudjatok ne hasogasuk a szőrszálat,!

Aki meleg erotikára vágyik az homoszexuális, az egy más kérdés hogy nem kívánja az anált.

Szóval mindegy hogy nevezed

Meleg vagy.

2020. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6 És ezt tagadta a kérdező?
2020. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves utolsó, de a kérdésemre várom a választ, s akik hasonlók.

Nem alkalmi/tartós kapcsolat különbségéről van szó, hanem másfajta vágyakról.

2020. aug. 15. 18:07
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok mindennek nevet adni, mert nem lehet. Hogy ki minek nevez ezt vagy azt, az teljesen szubjektív, nem erről szól a kérdés.

Köszönöm, aki eddig válaszolt, talán majd lesz, aki érti, mire gondoltam.

2020. aug. 15. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút vágyok egy olyan férfibarátságra,ahol mély lelki egymásrahangoltság van.Ha van testi érintkezés,ott pedig nem a szex van közzépontban,hanem egymás szeretteteljes érintése..stb.(Az anális szex...stb. dolgokra sosem vágytam).Mindig arra vágytam,amit kiírtál.
2020. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!