Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalok, akik komolyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok, akik komolyabb kapcsolatot keresnek, Ti miért idősebb, 40 + os korosztályt kerestek, már akik ezt keresnek?

Figyelt kérdés

Ha nem anyagiak, vagy egyéb hasonló miatt ismerkednétek ezzel a korosztállyal,akkor mi az, ami miatt preferáljátok ? Illetve mit tartotok vonzónak az idősebbekben ?

Nem tartotok attól,hogy ha kapcsolat alakul,akkor a kor később nagyon feltűnő lesz,vagy életkor miatt a felfogás változása miatt problémák lesznek, vagy lehetnek ?

Nem azért írtam ki a kérdést,mert ismerkedni akarok !


2020. aug. 16. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én pont, hogy azt vettem észre, hogy az idősek keresik a fiatalokat, nem fordítva. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Aztán ha a fiatalok az időseket keresik, az szerintem anyagiak, vagy csak egyszerűen az idősebbekre buknak. De az első talán jellemzőbb. Én személy szerint el szokzam utasítani az idősebbeket, még ha ajánlanak anyagi támogazást is.
2020. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert elméletileg érettebbek, tudják hogy mi a monogámia, rendelkeznek belső értékekkel plusz külsőre is jobban bejönnek,mert általában véve férfiasabbak.
2020. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

40es is mondta nekem,hogy inkabb a fiatalabbakat keresi, sokan, ahogy az első írta, inkább az idősebb korosztály keresi,de a fiatalabb is.

Jómagam is az idősebb korosztályt keresem,de 50 alatt és inkabb elsősorban beszélgetni, programok,nem szex

2020. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem jobban bejönnek az idősebbek, inkább az 50+-t preferálom. Kinézetre férfiasabbak, szerintem jól néz ki az őszülő haj pl. Másrészt tapasztaltabbak is, jobban tudják mit akarnak. Viszont sok a kiégett is köztük.

Először találni kellene egy olyan partnert, aki tudja mi az a monogámia, azután lehet gondolkozni, hogy meddig tarthat, mennyire lesz tartós. De élj a mának!

2020. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Valamiért jobban biztonságbam érzem magam velük.
2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a biztonságot és a monogámiát írjátok többen is. Szerintem ezek nem biztos, hogy csak az idősebbektől kapható meg.
2020. aug. 16. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én komoly kapcsolatot keresek, nálamnál idősebbeket kedvelem, de 35 a nagyon max korban. Fiatal fiúk nem igazán mozgatnak meg. Volt 1-2 kivétel, de annyi. Nem tapasztalat miatt. 25-35ös korosztály a legvonzóbb szerintem (legalábbis nekem). Én 23 vagyok, passzívuni.
2020. aug. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sokkal férfiasabb egy negyvenes mint mondjuk az én korombiliek egy huszonéves! A másik ahol nem szeretnék általánosítani, sokkal potensebbek a tapasztalataim szerint! Volt pár próbálkozásom korombeli sráccal és kivélet nélkül mind gyorslövetű volt! Ellenben a mostani hapsim jóval 40felett képes egy órán át is döngetni a hátsóm!!
2020. aug. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatban nem hinném, hogy az a legfontosabb, mennyi ideig döngeti egyik fél a másikat.

Már érthető így, miért nehéz,sőt lehetetlen komoly, emberi értékeket is bőven tartalmazó kapcsolatot kialakítani.

2020. aug. 17. 06:48
 10/10 Vuk-91 ***** válasza:
Ahogy hallottam, azok a fiatalok akik "apakomplexusos" módjára idősebb társat keresnek, általában azért teszik, mert számukra fontos hogy érettebb és komolyabb párja legyen. Ez inkább lányoknál jellemző, bár nem ritka a fiúk körében sem, főleg a jó öreg melegeknél. Biszexként én is sokszor fantáziálok arról, hogy egy jelentősen idősebb a partnerem nálam, akár nő akár férfi, bár nálam a kor nem számít, kivéve ha pedofília lesz belőle, de azért nem volt túl jó tapasztalat, hogy egyszer a tesco előtt valami őszhajú csavargó rá próbált beszélni, hogy menjek el vele maszturbálni. Ami nagyon vörös zászló főleg hogy a csávó nem is volt valami vonzó pasas. Nem mindegy a melegeknél és biszexuálisoknál se, hogy ki kerül az útjukba.
2021. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!