Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Tinder-en beállítom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinder-en beállítom, hogy meleg vagyok és fiúkra keresek, akkor csak meleg fiúkat fog feldobni?

Figyelt kérdés
Szóval heteró fiúk nem fognak megjelenni, vagy ilyesmi, igaz?

2020. aug. 16. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Ez a lenyeg benne.
2020. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Hébe hóba előfordul hiba. Nekem dobált fel csajokat ritkán, illetve egy hetero haverom is felhozta, de tudom róla, hogy hetero. Viszont ritka a dolog, szóval a melegeket fogod látni.
2020. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nincs hiba. Már a regisztráció során volt, azok a nők véletlenül állítottak be nemnek férfit, és ezért vannak ott. Esetleg szándékosan, mert kiváncsiak, hogy kik melegek a környéken, sajnos tudok pár ilyenről. A haverodnak is azért jelenhettél meg, mert beállította, hogy lássa a férfiakat is.

Csak olyan nemű jelenik meg, amit beállítottál, és azokból is csak azoknak jelensz meg, akik beállították, hogy ezt a nemet (is) keresik. Ha valakit balra húztál, annak már nem fogsz megjelenni, ha valaki balra húzott, az már nem fog neked megjelenni. Ezek a Tinder alapok.

2020. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -remete- ***** válasza:
100%
Nemrég kezdtem a tindert használni én is. Kíváncsi leszek kivannak körülöttem melegként. :)))
2020. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszolónak nagyjából igaza van, többször próbáltuk már, hogyha válatoztatsz a beállításokon (átállítod az érdeklődést nőkre) akkor feldob-e a melegeknél, de ilyenkor nem jelentem meg egyszer sem. Szóval tényleg csak azok jelennek meg akik úgy állították be a dolgokat, mint ahogy te is.

Viszont az időnként hülyeség, hogy akit már elhúztál valamerre az soha többé nem jelenik meg. Szerintem már minden tunderező szembesült azzal az anomáliával, hogy ugyanazokat az arcokat dobálja fel megint. Szóval ezen a téren igenis létezik hiba, a kérdésre vonatkozó témában viszont még én sem érzékeltem hibát.

2020. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!