Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hajléktalannal lefeküdnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajléktalannal lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki rohadt jóképű, a teste sem rossz. Nem régóta lehet az utcán, mert viszonylag ahhoz képest a ruhái meg minden jól néz ki. Szoktam vele beszélgetni, vettem is már neki kaját.a beszélgetések alatt kiderült hogy biszex. Én meleg vagyok. Őszintén szólva ha egy buliban futnék vele össze simán benne lennék vele szexben, de így is megfordult a fejemben. Ti lefeküdnétek vele vagy nem?

2020. aug. 16. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már foglalkozni akarsz vele, segítsd ki szegényt valahogy, nehogymár eljátszd vele, hogy felhívod magadhoz, megdöngeted, majd kiteszed az utcára...
2020. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Fúj már...
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy így lenne? Nem vagyok gerinctelen. Előre tudná. Egyébként volt már nálam zuhanyozni és a ruháit is kimostam. Nem vagyok alpári, mint ahogy azt feltételezed, de nem vagyok szeretetszolgálat sem. Adtam neki már kaját, lezihanyozhatott, kimostam a ruháit. Már alapból többet tettem mint amit mások megtesznek a hajléktalanokért, kivéve akik ezzel foglalkoznak. Nem vagyok eleresztve anyagilag, hogy magamhoz költöztessem és eltartsam akár hónapokon keresztül amíg munkát talál. Na meg azért annyira nem ismerem.
2020. aug. 16. 18:11
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
..."A fantom az Fantomas"...😂😂😂
2020. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogy mi? :D
2020. aug. 16. 18:17
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

1. nem vagyok az alkalmik híve

2. ahogy az 1. írja, milyen már, hogy szexre jöhet, utána meg taka vissza az utcára... undorító

2020. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, jószívűen felhívtad már magadhoz tusolni, kaját adtál? De valóban jószívűségből, vagy azért hogy majd könnyebb legyen a boxerébe nyúlni? Akkor is megtetted volna ezt, ha nem lennének hátsó szándékaid?

Miután lefeküdtetek úgyis kiderül számára, hogy csak azért segítettel, hogy ágyba vidd, ez meg a hajléktalan fejének még nagyobb arcon csapás lenne, mint ha lett volna lakása, munkája és úgy "szédíted". Vagy esetleg hosszú távra tervezel, és ha kapcsolatot létesítenél vele akkor magadhoz költöztetnéd mondjuk azzal a feltétellel, hogy vállaljon munkát?

2020. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 StevenUp ***** válasza:
100%
De ha azt írja hogy majd felhív ha hazáért, akkor kezdj gyanakodni :D
2020. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Gusztustalan vagy. Szerencsétlen srácot miután dugtatok kitenned az utcára.

Én hasonló helyzetben először valami szallast intézek neki még valami munkát hogy ne legyen rám szorulva. Aztán utána ha még mindig érdekli(nemcsak kényszerből csinálja) akkor szexelhetnenk

2020. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkora arcotok van, de hány embernek segítettek akik az utcán van? Hány ember előtt mentek el nap mint nap aki pénzt kér és 100Ft-ot sem vagytok képesek odadobni? Arról már ne beszéljünk hogy felengeditek lezuhanyozni, kimossátok a cuccait és kaját adtok neki. Előbb magatokban nézzetek szét.
2020. aug. 16. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!