Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hajléktalan lettem. Szállón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajléktalan lettem. Szállón vannak-e melegek? A szociális munkásnak elmondjam-e?

Figyelt kérdés
Érdemes elmondani a szociális munkásnak esetleg lehet-e kérni hogy melegek közé rakjon ha lehet!
2019. júl. 8. 01:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de szerintem ez pont az az élethelyzet, amikor talán ez nem az elsődleges prioritású dolog...
2019. júl. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedni akarok, de miért hajléktalanszállóra mész?

Sok olyan munkahely van ahol adnak ingyenes szállást, még a rezsit sem kell fizetned, mellette tudsz dolgozni is, így kezdhetsz új életet.

Vagy beletörődtél abba, hogy hajléktalan lettél és nem is akarsz változtatni?


Szerintem a legfontosabb kérdés ez, és nem az, hogy a hajláktalanszállón vannak-e melegek.

2019. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményeb, ami az előttem szólóké... Nem azon kellene rágodnod, hogy hogyan kerülj ki ebből a helyzetből? Sőt! Nem elég rágódni, hanem tenni is kell valamit... 😊
2019. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 StevenUp ***** válasza:
100%

Volt ismerősöm aki hajléktalan lett de neki nem az volt az első hogy Gyken le is írja...


Nem vagyunk egyformák...

2019. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el, és szerintem egyelőre senkinek se beszélj ott erről.A célod az legyen,hogy keveredj ki onnan ahogy az előzőekben is írták, aztán úgy próbálj kapcsolatot keresni.


A szállón egyébként se hiszem,hogy adott a hely egy intim kapcsolat létesítésére.

2019. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy ez a kérdés valós legyen. Aki hajléktalan lett, és szállón kell laknia, az nem azzal foglalkozik elsődlegesen, hogy vannak-e melegek. Ennyire nem mehetsz a farkad után.
2019. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el és menj melózni amilyen hamar tudsz hogy szobát bérelhess mert ha sokáig leszel csöves nem lesz visszaút... Sok szerencsét!
2019. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
feküdj ki kőbányára
2019. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajléktalan vagy és van okos telefonod/számítógéped hogy kiírd ezt a kérdést a gyakorikérdések.hu-ra..
2019. júl. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha megvette az okostelefont akkor az az ő tulajdona. Attól hogy valaki hajlektalan lesz nem kell eldobnia mindenét.
2019. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!