Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez szerintetek szexnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek szexnek számít?

Figyelt kérdés
Egy felhasználóval volt ma itt vitám. Nem izgat mert kifogást keresett csak hogy kihátrálhasson miután képeket kért stb. Persze a végén még flegmázott stb. A lényeg hogy az egyik gondja az hogy szerinte hazudtam. A szex kategória nektek a simi, ölelés és a közös maszti? Szerintem nem az.
2020. aug. 17. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Ne foglalkozz az ilyenekkel. Sok bolond van. Unatkoznak és trollkodnak, meg képeket csalnak ki.


Amúgy a kérdésre is válaszolva. Nem számít annak. Nekem még nem.

2020. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Remélem hogy nem :D Ha igen akkor minden nap szexelek anyámmal. :D Hisz minden nap megölelem és megsimogatom. Na a viccet félretéve.


Amúgy a közös maszti sem az. Na jó mondjuk ha a párom masztizna mással az nem ok, de amúgy nem szex.


Nálunk koliba tök általános volt... Az én nagy örömömre. Nem kell a szívedre venni, sok olyan lesz még akiben csalódsz meg eltűnik, meg nem válaszol, meg törli magát. Gondolom még kezdő vagy ha ennyire izgat. Ha gondolod írj rám, szívesen meghallgatom részletesen.

2020. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valóban még viszonylag kezdő vagyok, de inkább túl lelkiismeretes. De megnyugtat a válaszok alapján, hogy nem látom rosszul. A srác a végén még annak ellenére, hogy szerintem nem voltam bunkó még bunkózott is. Szóval el kéne engednem, de lelkis vagyok sajna. :( Főleg ha valaki igazságtalan.
2020. aug. 17. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Ölelkezel, simogogatjátok egymást, majd egymásra kiveri tek, mindezt anyukáddal csinálod kedves 2es egészségedre, nekem ez szex.

Az hogy kicsalta a képeidet teljesen természetes 90%kamus erre verik, nem tudsz vele mit csinálni, benne van a pakliban mikor már rutinos leszel könnyen kitudod szűrni őket.

Ajánlom telefonszám csere stb. Ha Ennyit se tud felesleges folytatni.

2020. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D A tanács jogos. Amúgy kiforgattad a szavait :D Nem ezt írta. Csak poénkodott. :D Hisz én is megölelem és megsimogatom anyumat ha talizunk.
2020. aug. 17. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az. Írj majd privit ki volt az. Van kész kis kamu listám lassan.
2020. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kamus. Szóval nem köpném be. De az tény, hogy csak kellett neki egy ok amivel offoljon. Mert minden felvetésemre kb kifogás volt. Hívás, videóhívás, tali. Mindenre. Aztán enyhült de az is ilyen bizonytalan ígéret volt. Szóval csak azt vártam mikor talál ki vmit. Nem írt rám és én se rá tegnap óta erre beszól hogy én nem kerestem. Ő se... Én írtam rá hogy mizu. Sorolhatnám még de felesleges. Nem volt fair de kamusnak se mondnom mert láttuk egymást, stb. Csak nem volt korrekt. Ahelyett hogy azt mondta volna mégse akarja keresett vmit amibe bele tud kötni és azon lovagolva kikiáltott hazugnak. Mikor levezettem neki az álláspontom akkor meg flegmázni kezdett. Őt minősíti nem engem. Sajnálom mert nekem szimpi volt de ettől még nem tartom kamusnak.
2020. aug. 17. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A simi, ölelés nem, de a közös masztit lehet úgy csinálni hogy szex legyen. Amikor meztelenül fekszetek, ölelkeztek, csókolóztok és közben egymáshoz dörgölőztök szenvedélyesen vagy egyikötök összefogja a 2 farkat es egyszerre veri. Szerintem nem csak orál meg anál van a világon.
2020. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De miben hazudtál elvileg? Te szeretted volna a fent említett dolgokat?
2020. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oh az érintett olvasta a kérdést. Mondtam, hogy ha gondolja jöjjön és szóljon hozzá, de mivel ő csak szórakozik természetesen nem jött ide elmondani a saját olvasatát :D
2020. aug. 18. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!