Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik a legjobb meleg párkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb meleg párkereső app?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 08:59
A kérdező szavazást indított:
Romeo
Grindr
Tinder
Badoo
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
1%
Twoo, hornet, melegrandi is van
2020. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sz@rabb,mint a másik.
2020. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a romeo meg a tinder a legjobb
2020. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Mind egy kalap szar.

Élen a romeoval.

2020. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Jo az osszes f@s de nincs más elcseszik az olyanok akik anonimok es csak alkalmit akarnak
2020. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Olyan társkereső kéne ami csak hozzabb párkapcsolatoknak van fenntartva amin ha nincs képed vagy nem irsz magadrol semmit vagy csak alkalmit akarsz akkor nem enged regisztrálni vagy letilt a f@szba kár hogy ilyen nincs de lehetne
2020. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem bármelyik jó. De természetesen ott van nagyobb esélyed, ahol többen vannak fent. Az én tapasztalatom alapján a sorrend: romeo, grind, tinder, badoo.


Sokan fikázzák például a romeot is.

Az én véleményem az, hogy nem az applikációval van a baj, hanem a használóival. Hiába van egy társkereső, ha a felregisztráltak több, mint a felével nem lehet találkozni, mert vagy kamus, esetleg olyan ideálja van, amit maximum egy fotómodell tudna elérni, vagy szerencsétlen annyira titkolózik, hogy még találkozni is fél.

2020. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!