Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma voltam strandon és öntözés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam strandon és öntözés után furcsa dolgok fogadtak. El kéne engednem a dolgot?

Figyelt kérdés

Ma kimentünk egy balatoni strandra a haverokkal. Én fecskét hordok fürdeni, mert szerintem az áll jól, az a kényelmes és abban is érzem jól magamat. És szerencsére normális/nagy mérettel rendelkezem. Egy srác szinte végig engem figyelt. Aztán nap végén gondoltam, elmegyek tusolni és átöltözni. A zuhanyzók előtt kerti székek vannak, ahova le lehet pakolni. Én oda tettem mindenem, többek közt a fecskealsómat is. Amikor bementem, jött utánam az a srác, aki végig figyelt. Dehát jöjjön, kit érdekel. Én úgyis külön kabinban zuhanyzom, ott veszem le a fürdőnacim, aztán majd kinyúlok az alsómért és nem meztelenkedem. A lényeg a lényeg, hogy a hosszú forró fürdő után kinyúltam az alsóért, bevettem és konkrétan csupa ondó volt. A szaga, az állaga, minden. Eléggé meglepődtem, de úgy gondoltam, inkább az, mint utána estig vizes alsóban lenni.. így felvettem. Ez normális? Mármint ez egy ismerkedési forma, vagy mit kéne ezzel kezdenem? Holnap megint lemegyünk, de mit kéne tennem, ha megint meglátom?

18



2020. aug. 23. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráverte és te komolyan felvetted azt a gatyát?
2020. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Na az a nem mindegy, inkább lettem volna a vizesben mint más spermájában..
2020. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán gondoltam át, csak hogy milyen hülyének néznének, ha átázott nadrágban mennék ki
2020. aug. 23. 22:25
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nézzenek retardált kreténnek akkor sem venném fel. Inkább megyek a vizes ruhában vagy egy szál mosolyban.

És a tanács, hogy mit tegyél ha meglátod: "Pofozd addig amíg a menetet vág a nyakára a takony."

Ráverni valaki ruhájára...a mentőben is ütném...

2020. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Meleg vagy nem meleg vagy ez egy retardált barom volt. Speciel én kimentem volna utána ha kell vizes alsógatyában és olyat beverek neki hogy kirepül az összes foga. Te meg mászkálj g.cis alsógatyában ha ilyen hülye vagy.
2020. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak egy galamb lef@sta 😂 vagy a srác forradalmasítja az ismerkedést
2020. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 everlight ***** válasza:
52%
Keresd meg és dugd meg a kis perverzet.
2020. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy felvegyem a gatyámat ezek után, hogy ott van beleverve... na de azt sem tudom elképzelni, hogy én ilyet csináljak. Beleverni egy tök idegen srác gatyájába... én biztosan nem foglalkoznék a továbbiakban vele! Nagyon nem így kellene “ismerkednie” neki sem.
2020. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Kamu. Már a “normális/nagy mérettel rendelkezem”-el hitelét vesztette.
2020. aug. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez velem tortent volna es masnap meglatom biztos addig utom amig mozog
2020. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!