Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csinálsz ha nem jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz ha nem jön be a másik? Na és ha a másik bunkó?

Figyelt kérdés
Ma lett volna egy talim. Megbeszéltük hol tali. Leszáll a villamosról, meglát majd elindul másfelé. Meg közbe tilt whatsappon és mindenhol. Miért para azt mondani, hogy nem ok. Eskü nem zavar, hisz benne van a pakliban. De ez így elég gáz. Nem tartom magam csúnyának hisz volt pár talim. Sőt van pár állandó szexhaver is. Ez a story se kavart fel inkább csak bosszant.
2020. aug. 24. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert a melegek statisztikailag antiszociálisabbak a heteróknál. Velem is sokszor történt ez, ami veled. Volt olyan időszak, hogy minden harmadik ember nem jelent meg a találkozón. Szerintem a távolból ők is figyeltek engem. Képtelenek a társadalmi kapcsolatra, ez van. Élőben kell ismerkedni.
2020. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, én ezért fejeztem be ezt az egész ismerkedős, barom játékot. Az már csoda, ha éppen eljön. Ha meg még oda sem tolja a képét, szó nélkül, a bunkóság teteje. Pedig attól lehetne pár szót, vagy akár többet is váltani, hogy annyira nem jön be külsőre a másik.
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Úgy vélem a legjobb ha nem szex centrikusan ismerkedsz, ergo nem szexrandit/alkalmit beszélsz le, hanem csak egy találkozót ahol megnézitek egymást élőben, megisztok valamit és később megbeszélitek hogyan tovább.

Érdemes már az elején leszögezni, hogy az első tali még semmit sem jelent, és adjuk meg egymásnak azt a tiszteletet, hogy ha megbeszéltük akkor meg is jelenünk.

Persze rengeteg a kamus, rejtőzködő egyén de akadnak normálisak. Olyan partnerekkel érdemes akik tudnak egy 2 mondatos összefüggő szöveget írni, aki a második bekezdésben intim képet kér, az 99%. kamus, az ilyeneknek én vissza sem írok, nincs pazarolni való időm.

2020. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem "meleg" sajátosság, a hetero nők ugyanerről számolnak be. A pasik 90%-a kamus, ghostingoló, a randi előtti pillanatban felszívódó (azaz el sem megy a randira). Idővel megtanulod majd "megérzésből" kiszűrni őket.

Jobb egyébként élőben ismerkedni, kismillió lehetőséged van rá melegként is (mármint ha Bp-i vagy, vidéken már "kissé" nehezebb).

2020. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én magam is kétlem, hogy ez meleg szokás lenne csak...
2020. aug. 24. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán van abban valami, amit az első mond. Én még pánikbeteg is vagyok, de azért ilyet nem tennék, mert nagy bunkóság és nem akarnám megbántani a másikat ha nem jön be akkor sem.
2020. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább gyávaság, mint bunkóság. Én sosem jártam még így, hogy valaki nem jött el találkozni, de ha velem ez történne, mint a kérdezővel akkor még örülnék is, hogy az illető kiszelektálta magát, mert a gyávaság nekem elég férfiatlan és kiábrándító tulajdonság, alacsonyrendűnek látnám az illetőt és nem kívánnám.
2020. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tennék ilyet. Én meg szoktam mondani, hogy bocsi, de nem vagy az esetem. És ez nem is sértő, csak konkrét. De volt pár randim, amikor magláttam a srácot, és rettentő csúnyácska volt, de nem hagytam csak úgy faképnél. Sétáltunk, kávéztunk és amikor smárolni akart, akkor nem engedtem :D
2020. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!