Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok belé? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé? A többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki állandóan keres, ír. Jóban vagyunk. Tényleg mindig keresi a társaságomat. Én általában sosem írok neki, nem keresem, de ő akkor is keres engem.


Viszont amikor ír más srácokról, hogy ismerkedik, flörtöl velük, meg tetszik neki X és Y, akkor az nekem rosszul esik, és féltékeny leszek. Persze ezt nem mutatom ki felé, magamba fojtom, viszont én szenvedek ettől.


Lehet, hogy szerelmes vagyok belé, és ezért vannak ilyen érzéseim? De lehet, ő is akar tőlem valamit, ha állandóan keres, nem? Lehet, hogy csak szándékosan próbál féltékennyé tenni azokkal a dolgokkal, amiket ír? Légyszi adjatok tanácsot, mit tegyek!



2020. aug. 26. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányként válaszolok a kérdésedre (ezt csak így megjegyezném előre).


Ha ő ír neked, és keres, és rossz érzés ha másokról beszél, akkor miért nem keresed? Biztosra veszem, hogy nagyon jól esne neki.


Ilyen már velem is volt (most is megesik), hogyha egy számomra szimpatikus férfi (estemben) lányokról beszél, akkor féltékeny leszek. Ha ez neked rosszul esik, akkor bizony komoly érzéseid vannak iránta.


A szándékos féltékennyé tétel esélyes. Én is megpróbálnám így kiugrasztani a nyuszikát a bokorból.


Mit tegyél? Szedd össze magad, és mutasd ki felé, hogy érdekel téged. Akkor leszel gázban, ha ő nem fog írni neked, mert akkor nagy eséllyel ő már nem lesz annyira nyitott feléd.

2020. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! És mi van, ha csak unalomból írogat nekem? Lehet, épp nincs jobb dolga...
2020. aug. 26. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyan mit szeretnél? Kéreted magad, itt panaszkodsz, közben van egy pasi, akibe szerelnes vagy. Más meg évekig keres és egy nagy lfsz jut neki!
2020. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kéretem magam, de pont azért nem keresem a társaságát, mert rosszul esnek azok a dolgok, amiket ír
2020. aug. 26. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha sokszor keres téged, akkor nem csak unaloműzésre kellesz neki. 🙂
2020. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Állandóan ír neked, te meg bszol válaszolni is. Mégis mit kellene még neki tenni? Valami kérvényt benyújtani? Remélem össze is jön valamelyik másik sráccal és nem vár rád tovább!
2020. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoktam neki válaszolni, és beszélgetek is vele, csak én nem szoktam keresni őt magamtól.
2020. aug. 26. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Es miert nem?
2020. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, de az is lehet simán csak ama "féltékeny" típus vagy aki szinte háremet tart (azaz ő maga kefél fűvel-fával, de a partnereihez senki hozzá se nyúljon). Tisztázd magadban az érzéseidet, ami könnyen megtehető: amikor nem ír akkor eszedbe szokott jutni, szeretsz vele lenni? Akkor erőltesd meg magad és ne csak válaszolgass, hanem írj neki te is ÉS találkozz vele sűrűbben!
2020. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, kérdezd meg hogy van.
2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!