Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom elvárja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja, hogy leszopjam, de nem dug meg, pedig igényelném. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a barátom 26 éves, és nem igazán működik közöttünk a szex. Azt mondja, ő nem kívánja az anált, meg szerinte gusztustalan, viszont én szeretném. Én megteszem neki, hogy minden nap leszopom, de akkor ő miért nem hajlandó egy kis kompromisszumra, hogy nekem is jó legyen? Igazából én szívesen kielégítem orálisan, nekem ez nem kényszer, viszont nekem rosszul esik, hogy még heti egyszer sem hajlandó velem szexelni.

2020. aug. 27. 08:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit vulgáris leszek, de... mert a pasid csak egy szimpla sz.pógépnek használ aki lecidrázza és pont. Ennyit jelentesz neki, mi a francért vagy vele?
2020. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Privátokat nem kérek! Aki akar válaszolni, az a kérdés alatt tegye, mert nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdést
2020. aug. 27. 08:44
 3/46 anonim ***** válasza:
87%
Csak arra kellesz neki, hogy leszopd. Bocsi hogy így kijelentettem, de én így látom a helyzetet.
2020. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Van egy kérdés, hogy mennyire fontos az anál a párkapcsolatban, a többség nem igényli, és sokan nem is szeretik.

Miért nem kéred meg hogy szopjon le?

2020. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Az előttem válaszolók jól mondják. Nem számítasz neki, csak kihasznál. Ha érdekelnéd, figyelembe venné azt is amit te szeretnél, nekem viszont az jön le hogy te egy borzasztóan önző emberrel vagy együtt. Szakíts vele és találj olyat akivel működik, mert ha a szex nem jó, az azért rányomja a bélyegét a kapcsolatra.
2020. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

Megpróbálhatsz kommunikálni vele erről, jelezd hogy neked erre hosszú távon szükséged van, és a kapcsolatotoknak is jót tenne. Csinálhatjátok kezdésként gumival, úgy lehet jobban belemegy.

Azt is érdemes tisztázni, hogy miért találja egyáltalán gusztustalannak, vagy nem lehet hogy ez kifogás? Van aki azért nem akar aktív lenni mert úgy érzi utána a párja jogosan várná el, hogy neki is csinálják.

2020. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Először is jobban kéne a kapcsolatod megnézni. Van e olyan tényező ami zavarhatja a szexuális vágyait a párodnak, esetleg egy titkos szerető akivel kiéli ezeket a vágyakat, így ezt a szájjal való kielégítést csak másodlagos opciónak veszi a figyelem elterelésére, hogy ne tűnjön fel, már nem kívánja veled a szexet. Én első opciónak ezt jelölném meg utána gondolkodnék tovább, vagy egyenesen neki tenném fel ezt a kérdést, de inkább kijelentést! szexet akarok, ha nem kapom meg akkor megyek és megkeresem máshol!

2020. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki szereti az anált. Ha nagyon igényled, szakíts vele, és akkor te is tudsz olyat találni, aki ki tud elégíteni, meg ő is olyat, aki szintén nem szereti az anált.
2020. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
Bakker, más meg hiába keres ilyen srácot, mint Te!
2020. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
csak szopatni kellesz neki
2020. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!