Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet esélyem egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy meleg pasinal ha dicsér alkalom adtan?

Figyelt kérdés
Lany vagyok. De van, hogy megdicser, vagy megsimogat.
2020. szept. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy biszexuális.
2020. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam full meleg. És nem nyomul rám, csak neha dicsér.
2020. szept. 3. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha full meleg akkor nem, de a szépet akkor is meglátja az ember. Ez olyan mint amikor a kolléganők megdicsérik egymást, vagy két ffi a haverját hogy cimbi jól áll ez a poló - mégsem akar semmit tőle.
2020. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM
2020. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esélyed. Lány vagyok én is, van pár fiú barátom aki meleg és azt vettem észre hogy ők általánosságban sokkal figyelmesebbek jobban észreveszik ha új haj, ruha stb van. És az érintést is jobban igénylik szeretnek ölelkezni odabújni ilyenek. De ez nem jelent semmi többet azon kívül hogy kedvel.
2020. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem töle kérdezed meg ?
2020. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!