Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én látom ezt így??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loneredwolf kérdése:

Csak én látom ezt így??

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk 4.hónapjában össze költöztünk. Még mielőtt össze költöztünk akkor kezdődött el nálunk egy probléma. A kapcsoaltunk elején minden rendben volt a szexuális életünkben. Viszont körbelül egy fél éve kezdődött, hogy bármikor közeledek hozzá elutasít. Jelenleg ott tartunk, hogy 2 hónapja alig volt köztünk valami. Többször próbáltam vele meg beszélni az egészet, mindig azt mondja, hogy türelmetlen vagyok. Többször mondtam neki, hogy így nem érzem jól magam. A mondataim mindig süket fülekre találtak. Igérgetés az volt, hogy jobb lesz, de soha semmi.

Nemrég nagyon ki fakadtam és sírva közöltem vele, hogy nekem nincs erőm, ezt így tovább folytatni.

Kérte, hogy beszéljük meg, mert nem akar elveszíteni.

Miután haza értünk munkából kérdeztem tőle, hogy miért nem negy a dolog. Annyit mondott nekem fapofával, hogy azért, mert zavarja a súlyom. Tudni kell, hogy mielőtt megismertem 120 kiló voltam. Most 85 vagyok és végre sikerült elfogadnom önmagam, és amikor belenézek a tükörbe én mostmár úgy látom magam, a kis pocakom ellenére, hogy igenis jól nézek ki.

Erre nagyon nem tudtam neki mit mondani, aznap nagyon már nem is beszéltem vele. Másnap oda húzott magához, és közölte, hogy ne haragudjak rá, nagyon túl tolta, amit mondott és nem akar elveszíteni. Megigérte, megint hogy innentől jobb lesz. Azóta se semmi változás.

Mindketten unik vagyunk. Egyikünk sem végez fárasztó munkát. Én pénzügyi tanácsadó vagyok ő pedig Iphone szervízben dolgozik, amit imád csinálni.

Megcsalni nem csal meg, mert mindig együtt megyünk együtt jövük el munkából, ha megy valamerre visz magával.

Szeretem nagyon és ő is engem, mert érezteti, viszont az, hogy ez így nekem nem jó magasról lesz@rja.

Szerintetek, csak én látom úgy, hogy ez így nem egészséges, vagy túl reagálom az egészet???



2020. szept. 4. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés, hogy "egészséges"-e. Hanem hogy boldog vagy-e.

Ha egy párkapcsolatban egyik, vagy akár mindkét fél boldogtalan, akkor az úgy nem jó.

A túlsúly-dolog meg kicsit kamuszagú. Ha 120 kilósan nem zavarta, akkor 85 kilósan meg igen? Nem életszerű. Inkább olyasmi lehet emögött, hogy egyszerűen a kezdeti elvakult és elfogult lelkesedés, amit divatos "rózsaszín ködként" említeni, az elmúlt. Az újdonság varázsa, meg a kezdeti lendület egy ideig kitartott, de ahogy ez alábbhagyott, valószínűleg kezd ráébredni, hogy mégsem ez álmai kapcsolata. Amiben nem kell hibásnak érezned magad, meg őt sem kell ezért okolni, van, hogy egyszerűen két ember nem passzol össze.

Hogy mi az oka, vagy mi vezetett ide, nem tudom. Nem mindig jó az sem, ha nem hagytok egymásnak szabad mozgásteret. De lehet, hogy tényleg egyszerűen csak elmúlt a kezdeti hév.

Egy biztos: ha helyrehozni nem lehet, akkor egy olyan kapcsolatban maradni, amiben valaki nem boldog, nem szabad.

2020. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1es igaza van

A párom 105kg igaz magas is, lefogyna 75kg vagy 80 rá, biztos hogy nem kívánnám bár menyire is szeretem.

Ezt az elején én meg is mondtam, fogyókura nincs csak sport.

2020. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es most itt az a helyzet áll fent, hogy még így is azt mondja, hogy túlsúlyos vagyok
2020. szept. 4. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A súlyodra való hivatkozása nem állja meg a helyét,hiszen amikor megismerkedtetek nagyobb darab voltál, na meg akkor volt szex is. Valamit titkol, csak nem akarja elmondani.
2020. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez nekek magas, nem kerdeztd hogy es nagyobb sullyal tetszettem? Amugy meg ez nem tudom Fog e valtozni, hiszen hanzavarja miert mulna el ez az erzes?
2020. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem is magas, és abszolút nem értem miért van ez... Én próbálom a megoldást keresni ő meg leszarja
2020. szept. 4. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Itt valamit akkor elhalgat a drága, vagy te felejtesz el valami részletet ?
2020. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én mindent leírtam, ami fontos az ügyben, mást már nem jut eszembe. Az hogy ő elhallgat e valamit azt nem tudom
2020. szept. 4. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben

Család látogatásra kell hogy menjek egyeztessünk, időpontot.

2020. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott kezdődik hogy ha nekem para a túlsúly kb. szóba se állok veled 120 kilósan bár a magasságod nem ismerjük.


Ő szóba állt és szexelt is veled, erre 85kilósan kiborul a bili és nem, az istennek se. Elhiszem hogy szeret, de találjon ki valami jobbat.

2020. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!