Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én látom ezt így??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loneredwolf kérdése:

Csak én látom ezt így??

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk 4.hónapjában össze költöztünk. Még mielőtt össze költöztünk akkor kezdődött el nálunk egy probléma. A kapcsoaltunk elején minden rendben volt a szexuális életünkben. Viszont körbelül egy fél éve kezdődött, hogy bármikor közeledek hozzá elutasít. Jelenleg ott tartunk, hogy 2 hónapja alig volt köztünk valami. Többször próbáltam vele meg beszélni az egészet, mindig azt mondja, hogy türelmetlen vagyok. Többször mondtam neki, hogy így nem érzem jól magam. A mondataim mindig süket fülekre találtak. Igérgetés az volt, hogy jobb lesz, de soha semmi.

Nemrég nagyon ki fakadtam és sírva közöltem vele, hogy nekem nincs erőm, ezt így tovább folytatni.

Kérte, hogy beszéljük meg, mert nem akar elveszíteni.

Miután haza értünk munkából kérdeztem tőle, hogy miért nem negy a dolog. Annyit mondott nekem fapofával, hogy azért, mert zavarja a súlyom. Tudni kell, hogy mielőtt megismertem 120 kiló voltam. Most 85 vagyok és végre sikerült elfogadnom önmagam, és amikor belenézek a tükörbe én mostmár úgy látom magam, a kis pocakom ellenére, hogy igenis jól nézek ki.

Erre nagyon nem tudtam neki mit mondani, aznap nagyon már nem is beszéltem vele. Másnap oda húzott magához, és közölte, hogy ne haragudjak rá, nagyon túl tolta, amit mondott és nem akar elveszíteni. Megigérte, megint hogy innentől jobb lesz. Azóta se semmi változás.

Mindketten unik vagyunk. Egyikünk sem végez fárasztó munkát. Én pénzügyi tanácsadó vagyok ő pedig Iphone szervízben dolgozik, amit imád csinálni.

Megcsalni nem csal meg, mert mindig együtt megyünk együtt jövük el munkából, ha megy valamerre visz magával.

Szeretem nagyon és ő is engem, mert érezteti, viszont az, hogy ez így nekem nem jó magasról lesz@rja.

Szerintetek, csak én látom úgy, hogy ez így nem egészséges, vagy túl reagálom az egészet???



2020. szept. 4. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem szeret és nem is kíván, csak jó maga mellett tartania, mert mégsem egyedül van.
2020. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azota mi a helyzet?
2020. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van e valaki azóta aki látta ezt a kérdést, vagy hogy van e valaki akit érdekel hogy mi lett a végkimenetel. Lényeg a lényeg szakítottunk. Elmondtam neki mindent. Az érzéseimet, azt hogy ez így nem jó nekem. Kellet egy két hónap amíg csak “ki éltem” magam, mire túl léptem mindenen. Azóta már találtam valaki mást akivel minden működik tökéletesen.

Szóval ra kellett jönnöm hogy bármennyire szeretem el kell engednem.

2020. dec. 2. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!