Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit ajánlotok inkább? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok inkább? Nektek volt hasonló korkülönbség? Belevágjak vagy ne? Többi lent!

Figyelt kérdés

19 vagyok!

És már nagyon ki szeretném próbálni fiúval!

Megismerkedtem a chaten egy férfival!

Igaz, hogy 40, de rohadt fiatalos,sportos és 6-7 évet simán tagadhat!

Megbeszéltük, hogy először csak a hoki esetleg orál, utána meg így tovább!

Már sokat beszélgettünk és lassan jönne a találka!

Belevágjak úgy hogy ennyi a korkülönbség, vagy várjak egy velem egykorúra mondjuk 20-25!

De akikkel meg ebbe a korosztályból beszéltem, mind kamu! Vagy nem ír, vagy nem jön el, stb! Ha meg számon kérem letilt!

Köszi a Véleményeket!

Privátot nem küldjetek, köszi!



2020. szept. 18. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Vágj bele
Várj egy fiatalabbra
50-50%
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ hogy te mit akarsz. Ha csak szexet és neked bejön a pasi akkor min hezitálsz? Csak ki ne használjon, végül is több, mint kétszer idősebb mint te. Lehet inkább fiatalabbra várnék kivéve, ha nagyon bejönne.
2020. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak a személyiség számít, testvér.
2020. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Fiatal pinä és még fizetni sem kell érte. Nem éri meg, ne légy hülye.
2020. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es

tényleg jóképű, és már 2,5 hónapja skypolunk

2020. szept. 18. 20:03
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as

Pin@?

2020. szept. 18. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Írhattam volna másképp is. Lyuk.
2020. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha - mint írod - eddig SENKIVEL sem jutottál addig az ismerkedésben, mint ezzel a fickóval, és kölcsönösen bejöttök egymásnak, és már nagyon ki szeretnéd próbálni, akkor nem értem, hogy mi tart vissza? :)
2020. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Vágj bele. :)

1 éve egy 21 éves sráccal kezdtem el "érdeklődni egymás iránt".

Közölte, hogy hetero kapcsolata van... nekem is.

Ritkán ér rá... én is. De akkor nagyon. :) Voltunk már közös hétvégézni szállóban. Együtt. Jó volt. :)

Várjuk a következő alkalmat, de közben, ha csak egy kávéra vagy egy sörikére (és lopott ölelésre) szinte mindennap összefutunk. :)

f/48

2020. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vágj bele! Ha ennyi idő után sem tűnt el és tényleg tetszik, akkor nem akadály szerintem az, hogy idősebb.
2020. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak és működik a kémia, miért ne? Szerintem nem azon múlik ki mennyi idős! Anno én 17évesen veszítettem el a szüzességem egy majd 40 évessel, ami hatalmas élmény és élvezet volt!

Sok sikert!

2020. szept. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!