Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz barátság extrákkal dologra találni valakit?

Figyelt kérdés

Sokan vagy csak szexet keresnek vagy csak párkapcsolatot. Én nem szeretnék párkapcsolatot, de nem elégszem meg a sima dugunkéscsá dologgal, nekem fontos az érzékiség, a bújás, a csók, az ölelés... Közös programoktól sem zárkózom el, és ezt nyilván nem rövid távra. Van, akinek ez már kapcsolat. Nekem nem, mert megvannak a határok.


Sokak szerint az igényeim is nagyok, izmos/sportos, helyes srácot keresek erre. De ha erre a típusra indulok be, nem értem, miért mondják ezt. Szerintem nincs olyan, aki bárkivel képes bármire. Bár, ki tudja...



2020. szept. 21. 07:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudok ilyen pasit az ismerőseim közt.

Egy három alkalmat megélt valami már összejött egy jó pasival, de a végére ez a járványhelyzet közénk állt, nagyon maga alatt volt, aztán olyanokat irkált, ami arra következtet, bebújik a csigaházába. Pedig ránézésre nagyon macsós. Szex előtt és után is beszélgettünk, jófej volt egyébként.

Úgyhogy nem adom fel. Mert sportos, jóképű pasiként bukott a magamfajta vékonyabb alkatúra.

2020. szept. 21. 19:09
 12/29 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy beképzelt, felszínes kis buta vagy, pont olyan, aki csak dugásra jó, másra nem.
2020. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egy kérdés és néhány itt olvasható megjegyzés alapján ezt megállapítani, hm.
2020. szept. 23. 05:18
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért, mert a többség kapcsolatban él, ezért vagy hűséges vagy csak alkalmi partnert keres.

Aki pedig nem kapcsolatban él, az kapcsolatra vágyik.

2020. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

Én meg anno a szex kapcsolatom úgy "jöttünk össze", hogy először csak barátkoztunk, szimpik voltunk egymásnak és rákérdeztem, hogy mi lenne ha...

Belement. Azért lett vége, mert több, mint fél év után (és majdnem 1 év szingliség után) megismerkedtem a párommal. Mikor ezt elmondtam a srácnak akkor kiderült, hogy ő belém esett so ezzel érdemes vigyázni.

2020. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ehhez kell a legtöbb intelligencia (érzelmi intelligencia is) mindkét fél részéről. Plusz hasonló igények, életfelfogás. Ritka az ilyen együttállás, amikor mindenkinek ez a megfelelő kapcsolat adott helyen és időben.
2020. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Nőként könnyű, pasiként nagyon nehéz vagy lehetetlen. :(
2020. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pasiként érdemes tisztázni, hogy ez egy barátság extrákkal helyzet. Nem árt megbeszélni, hogy ki mit ért ez alatt. És én azt is megbeszélném, hogy akkor ez miért nem klasszikus párkapcsolat.
2020. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
12%

A nők inkább biztonságra vágynak legtöbbször nem alkalmi szexre,

de van aki ezt keres

2020. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

En egy eve ismertem meg tarskereson, osszejartunk, beszelgettunk, de mivel nagyon messze lakink ehymastol ezert megmaradt ilyen barati dolognak. Aztan egyszer feljott a tema, megbeszeltuk, hogy oke, akkor baratsag extrakkal. Azota kb minden hetvegen (pemtek estetol kedd reggelig) egyutt vagyunk, vagy nala vagy nalam. Osszes tarsasagomat ismeri mar, es en is az ovet. Kozos barataink is vannak mar. Szuleivel is talalkoztam mar, o is az enyemmel.

Mar 5-6 honapja megy ez koztunk.

En nagxon elvezem, van hogy egyutt dumaljuk ki az embereket, mert o is bi es en is az vagyok. Nagxon boldog vagyok igy. Bar neha fura visszafogni magam, hogy ne mondjam szex kozben/utan, hogy szeretem

2020. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!