Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz barátság extrákkal dologra találni valakit?

Figyelt kérdés

Sokan vagy csak szexet keresnek vagy csak párkapcsolatot. Én nem szeretnék párkapcsolatot, de nem elégszem meg a sima dugunkéscsá dologgal, nekem fontos az érzékiség, a bújás, a csók, az ölelés... Közös programoktól sem zárkózom el, és ezt nyilván nem rövid távra. Van, akinek ez már kapcsolat. Nekem nem, mert megvannak a határok.


Sokak szerint az igényeim is nagyok, izmos/sportos, helyes srácot keresek erre. De ha erre a típusra indulok be, nem értem, miért mondják ezt. Szerintem nincs olyan, aki bárkivel képes bármire. Bár, ki tudja...



2020. szept. 21. 07:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Itt lennék.
2020. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%

Hány éves vagy? 20 körüli fiúk írhatnak.

20F

2020. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2020. okt. 20. 21:00
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A barátság extrákkal azért is nehéz a hangzás ellenére mert sok mindent jelenthet.


Nem mindenki ugyanazt érti alatta.

Könnyű ezt a fogalmat használni de amikor ezen belül megtalálni aki tényleg azt érti rajta mint te az nagyon nehéz.


És külsőre stb... is megfeleljen.


Az stb... része az IQ is mert ilyenkor már az is fontos.


És a másiknak annyira fontos lenne ez mint neked? Vagy csak mellékes? Vagy neked a kevésbé fontos éppen?


'Értsd meg azért van munkám, egyetem, barátaim, családtagok is!' típusú viták.


Meg még nyilván több lehetséges probléma is.

2020. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy teljesen más problémára nem gondoltál még sosem?


27 éves vékony testalkatú vagy.

Izmosan, ruganyosan vékony? Vagy sovány?

27 éves férfinak amúgy sem nagyon áll már jól a vékonyság.


Tudod ezt te is, sportos, izmos férfit keresel.


És még te vagy kiakadva, hogy


'Azt mondjuk nem értem még, miért nem tudják sokszor az önként jelentkezők, milyen a sportos/izmos test. Ez lehangoló, sokszor köze nincs ahhoz, amit annak hisznek. De ez egyidős probléma a barátság extrákkal kereséssel.'


Neked csak a sportos, izmos férfiak jönnek be?

Nekik meg szintén a sportos, izmosak.

Ezért nem kellesz nekik.


Ők is csak arra indulnak be, nem tudnak és nem is akarnak lefeküdni bárkivel.


Tényleg nem érzed, hogy a hol a hiba?

És még akik írnak ők a hülyék, mert nem fogják fel, hogy mi mit jelent.

Hát... vannak ezzel így mások is, ahogy nézem...

2020. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen, hogy szerinted én vagyok a hülye.

És amúgy volt rá példa nem is egy, hogy hájas emberek full kigyúrtnak hitte magát.

2020. nov. 10. 06:57
 27/29 ftf1983 ***** válasza:
80%
Miért is lenne igaz, hogy egy sportos/kigyúrt pasinak csak a sportos/kigyúrt jön be? Ez oltári nagy baromság. Nem egy kigyúrtat ismerek, akik a nagyon vékony nyunyókat szereti vagy éppen a macikat.
2020. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül hülye az ilyen ember, csak úgy van vele, hogy ő elvárhat saját magánál sokkal jobb megjelenést, de mi az hogy a másik nem éri be vele.

Nem biztos, hogy nem érti, inkább nem akarja érteni, hogy hol a gond, miért nem jön össze.


Amit írtál, hogy hájas emberek hiszik magukat izmosnak, én azt tudom. Nem azt vitattam, hogy sokan nincsenek tisztában a kategóriákkal, hogy mi micsoda.

Vagy ők sem akarnak tisztában lenni pár dologgal, így is mondhatnánk.

2020. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is hozzám hasonló 20 körüli srácok felé nyitnék így ha van kedvetek írjatok
2020. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!