Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már úgy valaki aki meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy valaki aki meleg hogy a haverjâra rá volt izgulva? Én így vagyok és félek hogy nem fogom tudni irányítani az érzéseim ráadásul vele vagyok koliba egy szobában. Mit csináljak valakinek Tipp?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Verd ki sokszor.
2020. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj önuralmat.
2020. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kollégám van, akire elég sokáig rá voltam izgulva, de persze barátnője van, és semmi se történt.
2020. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ráizgultam a kolis szobatársamra, huu nehéz volt visszafogni magam

de sajnos heteró volt

2020. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy beosztottamra voltam fizikailag ráizgulva, rákérdeztem nála hogy nem lehetne-e valami, de ő sajnos még vissza is élt a "gyengeségemmel"... Végül nem lett belőle problémám, és bár nem miattam, és nem emiatt ő már nincs a cégnél, ezzel "megoldódott" a szitu.

Szóval nem egyszerűek az ilyen esetek, amikor nem lehet a tudattal mindent kontrolálni.

2020. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!