Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 18-20 évesek mi okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 évesek mi okból ismerkednek sokszor 10-20 évvel idősebbekkel?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyet látok manapság, ezért is érdekel, mi az oka.


A. Apakomlexus, azt szeretik, ha valaki irányítja, eltartja őket.

B. Sokkal érettebbek a korosztályuknál, ezért velük találják meg a közös hangot.

C. Az szőrös, szakállas, pocakos, sokszor kopaszodó daddy férfiak jönnek be nekik.

D. Csúnyák és igénytelenek, ezért a saját korosztályuknál nincs esélyük, öregebbeknek meg alacsonyabbak az elvárásaik.

E. Tapasztalatlan naívak, akiket könnyen elcsábít egy tapasztaltabb 40 feletti férfi.



2020. szept. 24. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Leginkàbb az A,


meg az hogy gondolj bele 20 évesen vagy tanulsz még, vagy pedig viszonylag keveset keresel abból pedig nem lehet jól élni.


Egy zarás farmerért pl másfél napot kell dolgozni... egy márkásab cipőért meg egy hetet.


Kevés aki a koránál érettebb, azok ilyen alapon megtalálhatnák egymást, mégse teszik :)


Sok az apakomplexusos, a sugarboy meg a "lelki sérült". Ez van.

2020. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
B, én 21 vagyok a párom 43 soha nem kezdenek egy velem egy koruval. Sokkal érettebb vagyok annal
2020. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem nagyon izgat, ha a felsőtest nem csupasz és az idősebbek is. Apakomplexus is lehet talán a korábbi élményekből kifolyólag.
2020. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez mind szép, de ha aki nem kopasz, nem szőrös, nem szakállas, hanem férfias megjelenésű, átlagos,de értelmes, akkor az nem is számít ?

Csak az egy férfi ismérve, hogy kopasz, vagy szőrös ?

Nem baj, ha bunkó, ha erőszakos,de ha ilyen kinézetre, akkor bingó, igaz?


Szomorú ez srácok, nagyon.....

2020. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne ez gáz? A 20 alattiak jelentős része megbízhatatlan...
2020. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

4. válaszoló, a kopasz vagy szőrös is lehet értelmes. Ne külsőről ítélj. Más is átlagosnak, férfias, értelmes személyiségnek gondol, vagy csak te magadat?

Ne haragudj de szerintem sértő a hozzászólásod, valaki alkatából adódóan ducibb. Én pl. vékony vagyok, és nem is tetszenek a vékonyak, ellentétek vonzzák egymást.

2020. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok. Senkit nem akartam ezzel megsérteni, elnézést mindenkitől.De annyiszor és annyi helyen olvastam már, hogy ezek a dolgok a férfiasság mutatói, hogy magamat , aki szintén nem vékony, de nem szőrös,nem kopasz, már szinte selejtnek érzem.

És igen, nagyon sokan mondták, hogy jól nézek ki, de ötvenes létemre elég fiatalosan, így nem jöttem be.

Nem tehetek arról,de a családban nem volt felmenőim között sem kopasz, sem erősen szőrös, sem nagypocakú.

Minden eddigi párom pedig vékony volt és fiatal.

2020. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Én 18 vagyok, és a C az igaz
2020. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Mint a mesében, léteznek ilyen srácok, persze...... 😁
2020. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha még nem vagy 40+os, akkor várnod kell egy kicsit, ahogy nekem is. :D Hiába vagyok szőrös, mint a Hosselhoff, kell még 10 év, hogy a korom is megfelelő legyen. :D
2020. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!