Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 18-20 évesek mi okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 évesek mi okból ismerkednek sokszor 10-20 évvel idősebbekkel?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyet látok manapság, ezért is érdekel, mi az oka.


A. Apakomlexus, azt szeretik, ha valaki irányítja, eltartja őket.

B. Sokkal érettebbek a korosztályuknál, ezért velük találják meg a közös hangot.

C. Az szőrös, szakállas, pocakos, sokszor kopaszodó daddy férfiak jönnek be nekik.

D. Csúnyák és igénytelenek, ezért a saját korosztályuknál nincs esélyük, öregebbeknek meg alacsonyabbak az elvárásaik.

E. Tapasztalatlan naívak, akiket könnyen elcsábít egy tapasztaltabb 40 feletti férfi.



2020. szept. 24. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Szomorú, hogy itthon az emberek 90 százaléka a daddy szó hallatán szőrös,szakállas, pocakos, kopaszodó (sokszor 50-60 éves) férfiakra gondol. Pont az ellentétjére, mint amire kellenne.

21

2020. szept. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

22 vagyok,párom 45.

Az én gondolkodásomhoz,és stílusomhoz nem találtam senkit.

Van egy lakásom,és van kocsim. Nem kell eltartani,kinnt dolgozom és 400felett keresek.

Önállóan csinálok mindent, begyujtok ha kell,kifestek, bármit megcsinálok amit megtudok. Egyenlőre külön élünk,bár már több mint egy éve tart.

Csak a fiatalabb férfiak sosem figyeltek rám szex közben,nem tudják kitalálni mit akarok. Ő igen. Ijesztően ismerjük egymást. Jól néz ki,én is. Szex határtalan,kegyetlen jó,sosem volt ilyen. Mindennapokban nagyon jól kijövünk,meglepjük egymást. Neki nem kell gondolkozni,hogy mit vegyen nekem,mindig tudja,minek örülök! Nem sűrűn vitázunk,ha igen,akkor is apróságokon,félreértéseken. Mindig beiktatunk randikat,egy vacsi,koncert, igazi úriember. Tudja,minek,hol a helye. Gondolom nem kell elmagyarázni,hogy én arra vágyom,hogy rendben legyen az életem,míg sok fiatal pasi arra,hogy a legújabb BMW,vagy iPhone a kezében legyen.

Az én barátom tudja,hogy hol a határ,mindketten egyszerűen élünk.

Én szeretek romantikázni,randizni,szeretem ha egy férfi férfi,és nem kisfiú.

Leginkább tényleg a szex,ami nevetséges egykét fiatalnál,hiszen nem abból áll,hogy ki-be húzod. Köszi,egy mű fsz is tudja ezt.

Kell az érzelem,az ölelés, odafigyelés. Egy év 9 hónap után is tökéletes a szex,minden randi szuper, boldogok vagyunk..segítjük egymást. Igazi férfi. Volt már kapcsolatom,30 éves volt, szórta a pénzt,nem jutottunk tovább semmiben,mindig az ő érdeke volt a fontos,a szex az ki-be,meg néha nyalifali,de sosem ölelt meg mosogatás közben,és adott egy puszit,vagy mondta el mennyire gyönyörű vagyok,mint a mostani párom,aki minden nap emlékeztet rá,hogy a legjobb emberrel jöttem össze a világon! ❤️

2020. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú, picit írigy vagyok ám Rátok, de ez nem a sárga irigység! Még nagyon sok boldog évtizedeket együtt!!! ♥️
2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Valami fiatal tininek egy 33 éves aputestű?😉
2021. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14 ha ilyen vágódisznó test az nem nyerő!😂
2021. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!