Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti próbálkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti próbálkoztatok már heteró pasinál?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan reagált?

2020. szept. 28. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom de nálam már sok meleg pasi próbálkozott.

Kicsit izgat egyébként, de félek rászánni magam.

2020. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdésnél, már válaszoltam, be másolom.


Sajna kis alkohol hatása mellett, rá hajtottam egy hetero srácra egy szorakozó helyen. Elég ideges lett a srác hogy mit képzelsz te mocskos b*zi.

Ki ráncigáltak 2 haverjával. A falhoz nyomtak hozzá. Meg pofozgattak, leköptek, meg rugdostak.

Annyira magamnál voltam, hogy rájöjjek hogy hülyeséget csináltam, de már késő. Egy életre tanultam belőle. Utána elhihetitek, leültem a fal tövébe is sirtam.

Azóta nem megyek oda senkihez amíg nem ad felém biztos jeleket.

19/F

2020. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Hmmm hát én ilyet tuti nem csinálnék sőt izgat a téma mostanság. Előző válaszoló voltam.
2020. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el mióta ez az eset megtörtént velem, én is óvatos vagyok. Inkább várok, amíg mosolyog, vagy néz engem egy srác, vagy jeleket ad.😃

Nem szeretnék belefutni még egy ilyen dologba, hogy meghurcolnak meg cseszegetnek vagy 10-15 percen keresztül más hetero srácok.

#2-es voltam

2020. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Elhiszem, és megértelek.

Egyébként izgatóak számotokra a helyes hetero pasik?

Most simán kezelésbe venném a srácot aki rám volt kattanva.

2020. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon is izgatóak a helyes heteró srácok, nekem bejönnek, csak hát egy a gond hogy nagyrészük heteró, vagyis annak vallja magát.
2020. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Alapjáraton csak nok vonzanak de neha ramjon valami es akkor nagyon de nagyon le ápolnék egy srácot. Esküszöm az lenne olyankor a fontos hogy o nagyon élvezze es szinte barmit megtennék neki.
2020. szept. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem izgatnak a heterók, de csináltam már ilyet. Csak az a gond, h heteróként még nem volt tapasztalata meleg dolgokban,, és béna is volt szegénykém
2020. szept. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert hetero. Tiszteletben tartom, és másoknak is abban kellene. Nem véletlenül alakul ki a hetero pasik között rossz vélemény a melegekről, mert annyira nem képesek, hogy tiszteletben tartsák más szexuális orientációját, de azért mi melegek elvárjuk, hogy minket elfogadjanak.
2020. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában értelmesebb emberek vonzanak, így durva visszautasítás nem volt olyantól, akiről nem tudtam, hogy hetero.

Egyes biszexek tudnak felvenni nagyon alpári stílust a tapasztalataim szerint.

2020. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!