Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tizenéves fiúként elfogadom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tizenéves fiúként elfogadom egy bő 30-as as férfi közeledését (20 év korkülönbség) mire van több esélyem?

Figyelt kérdés

Hogy tényleg rendes kapcsolatot szeretne vagy inkább csak szexuális partnert?


Nagyon szimpatikus, kedves, figyelmes és rendesnek tűnik, de nincs tapasztalatom. Eddig csak olvastam amit lehetett meleg témában. Azt mondja, mindig egy hozzám hasonló társra vágyott, de csak a saját korosztályával voltak alkalmi kapcsolatai, viszont velem komolyak a szándékai.

Tudom, hogy van rá példa, de általában mennyire megszokott a rendes kapcsolat ilyen felállásban?


Egyáltalán mennyire szerencsés 0 tapasztalattal egy ennyivel idősebb férfivel összejönni?



2020. okt. 2. 07:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Maga a kor, nem fontos, hanem az, hogy milyen ember az illető.Beszélgetésnél már ez lejön, vagy a szeméből látszik.

Ha nyomul,akkor tuti a szex a lényeg, csak egy -két alkalom lesz és leráz.

Én ugyan már bő negyvenes vagyok,de ilyen fiatallal nem kezdenék semmit.Pedig nem alkalmit kerestem soha és eléggé elítélem , akik 30 + osan ennyire fiatalok - naiv fiatalok - után futkosnak.

Vigyázz és inkább óvatos legyél,ne gerjedelemből legyél vele....

2020. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Lefogadom hogy a válaszolók 90%ának nincs senkije.

Ha eddig izgatott miért ne folytatnád,!?

Jól selytem hogy még nem is találkoztatok,?

18 elmúltál?

2020. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Írj rám kérlek. Mesélek pár storyt ami nekem volt.
2020. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű. Nem te jössz be neki hanem a fiatalságod. Ezek az emberek tudat alatt nem tudják feldolgozni az idő múlását és folyton fiatal partnerre vágynak.


A nagy korkúlönbség viszont egyensúlytalanná teszi a kapcsolatot főleg az egzisztenciális különbségek miatt.


Bár általában szerintem a fiatalabbak fejében van káosz, apakomplexus lelki seb stb. ami miatt a saját korosztályukra nincs igényük.


Te tudod hogy neked mire kell ez a férfi, neked kell döntened hogy ő alkalmas-e rá. Mondjuk 20 alatt nekem már túl fiatal lennél úgyhogy felőlem vihetnek :D


24 F

2020. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Legvalószínűbb:

Csak kiakar használni, aztán keresni magának egy másik korodbelit, akivel ugyanezt megteheti (lehet, hogy már aközben míg te vele vagy).



Elégvalószínűtlen:

Szerintem 20év azért már hatalmas korkülönbség. Lehet, hogy egy ideig jól ellesztek, de aztán ez megmutatkozik (ha tényleg nem csak szexet akar, bár valószínüleg csak azt akar).

2020. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Yoda m. ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Azon érdemes eltűnődni, hogy egy 30+ férfinak vajon

1. miért nem felel meg egy kora-beli nő. Hiszen egy nőnek épp az nincs, ami egy férfinak meg van. Így tehát elviekben jól kiegészítik egymást. Tudod, mint villanyászoknál a banándugó a banánhüvelybe megy. És akkor működik a "flow'. Mind lélekben, mind a fizikai valóságban. (Folyik az áram!)

2. miért nem felel meg egy korabeli hapsi. Az is képes lenne kielégíteni minden igényét, vágyát. Ha keze, szája... szóval mindene meg van.

Talàn oly magas az egó-ja, hogy 500 km-es körzetében nem képes találni magához való partnert?

Ha ez esetleg így lenne... akkor neked véged van, mint egy botnak.

Ha viszont tévednék, s nem így lenne, neked akkor is annyi. Mert miközben vele próbálnál kijönni, hogy egy húron pendüljetek... te aközben jönnèl rá, hogy egy 30+ -os férfi bőrében egy tinédzser fiúval jöttél össze. Ám ez sem túl jó ómen...

Szóval... én azt javasolom, hogy már mindenáron fiúból kell lennie életed értelmének, akkor legalább a saját korosztályodban keresgélj. 20 év a te korodban leginkább apa-fiú kapcsolatnak alkalmas... és lehet, hogy ő épp ezt keresi és látja benned. Egy ártatlan fiú gyermeket, akit kézen fogva lehet (meg)vezetni.

Szóval... vizualizáld, képzeld magad a 30+ férfi nemű ember helyébe. (Akiről persze SEMMIT nem tudsz.) Te milyen kapcsolatot szeretnél egy tőled 20 évvel fiatalabbtól?

A szavakra meg ne figyelj! Mindenki azt mond, amit akar. Ha mégis találkoznál vele... Csak a szemét és keze mozdulatait figyeld. Mert azok többet elárulnak róla, mint ahogy ő maga is gondolná.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. okt. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Béla211 ***** válasza:
88%
Találkoztatok már személyesen? Randizgas vele párszor úgy egy hónapig ha addig is kitart és te is érzzel íránta valamit akkor lehet több is. Ha csak szexet akkar akkor úgy is lekopik.
2020. okt. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Összejött?
2022. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!