Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen hely, szombat este a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hely, szombat este a népliget? Lehet partnert találni alkalmi szexre is? Hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én helyedben kerülném azokat a helyeket, tuti elkapnál valami fertőzést 🤔
2020. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót kérdeztem én is pár napja. De csak kíváncsiság miatt, de amúgy én is kerülném. Tuti betegek akik kint vannak sajna...
2020. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a környék egyik napon és napszakban sem jó... én oda nem mennék, az tuti.
2020. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sötét... túl sok pénzt, telefont, órát, ékszert stb. ne vigyél magaddal mert nem biztos az lesz a story vége amire számítottál.
2020. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tanquerey ***** válasza:
100%

Én sem ajánlanám a Népligetet. A Hős utcából kiszorult drogos zombikkal van tele, akik a kutyasétáltatókat is folyamatosan inzultálják, azokon a részeken mozognak, ahol jó pár évvel ezelőtt valóban komoly meleg élet zajlott. Ha jól tudom, akkor a Heti Napló is foglalkozott a témával pár hónappal ezelőtt. De ha kíváncsi vagy, akkor nézz körül, de ahogy a #4-es hozzászóló is írta, a lehető legkevesebb értékkel indulj útnak.


47/F Bp

2020. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! 😊
2020. okt. 4. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam már arra hogy kinézzek, vagy keressek valami olyan helyet ahol lehetnek fiatalabb srácok.

Egyébként fiatalok szoktak kint lenni a népligetbe, vagy idősebb férfiak?


19/F

2020. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy tudj gyorsan futni.

Beszéltem egy sráccal aki ott járt, és azt mondta örült, hogy ki tudott futni.

Ha arra vágysz, hogy kiraboljanak, meg drogosokkal legyél körülvéve, esetleg betámadtak, megszúrnak egy használt tűvel és még sorolhatnám.

Inkább menj nyugisabb helyre, például szexmozi vagy meleg szauna.

2020. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!