Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SEGÍTSÉG! Szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Szerelmes vagyok a szobatársamba! És féltékenységi rohamok törnek rám amiktől legszívesebben sírnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a szobatársamba aki fiú (és én is az vagyok), közös albérletben lakunk és elkezdtem egyre többet érezni iránta, most véletlenül elolvastam egy üzenetet a facebookjában (undorító tudom...) amiben egy lánnyal beszélt az előző éjszakájukról, és összetörtem legbelül... mit tegyek, legszívesebben futnék... vagy csak elbújnék az ágy alatt életem végéig... úgy érzem sohasem leszek boldog... egyedül vagyok, senki sem tudja hogy meleg vagyok, senki sem ért meg, senki sem vesz komolyan , gyenge vagyok és reményvesztett. Nem feltétlen választ várok... csak jó érzés legalább itt elmondanom szánalmas problémáimat

2017. máj. 1. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha ő hetero akkor ne mond el neki hogy b..i vagy mert akkor nag on más szemmel fog nezni rad.
2017. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

#2 Ha nem tetszik ne olvasd. Menj szépen a hetero kategoriába..


Kérdező, te pedig próbáld meg őt elfelejteni. Kezdj el szépen ismerkedni. Biztos találsz majd valakit, aki miatt a szobatársad elfelejted

2017. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves 4es, te mégis milyen megoldást ajánlanál a problémára, ha szerinted a 3mas által javasoltak egyenlőek a 0val?
2017. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy nem fog tetszeni amit mondok, de kezd j el ismerkedni. Nagyon-nagyon sok helyes pasi szaladgál a világban a lakótársadon kívül is.
2017. máj. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

OFF


Én is ugyanígy vagyok... 😞

2017. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást.
2017. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanígy vagyok, írtam privátot pár perce, most 2h51 van.
2017. máj. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Először is szégyeld magad,amiért más fb-ba nézegetsz.Ehhez nincs jogod.Másrészt megérdemelted,amit kaptál és olvastál.

Nem vagy a szobatársadhoz őszinte,így lehet,hogy ő sem az hozzád.

A titkolózás,a másik háta mögött történő -olvasgatás- ezek nem vezetnek sehova.Gondold át mit szeretnél és beszélj inkább vele őszintén.

2017. máj. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted költözz el!! Illetve élvezd a társkeresőket...Szóval hajrá tessék ismerkedni.
2017. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Érthető az ami veled történik. Szerelmes vagy belé, és nehéz másra gondolni.

Valóban etikus-e amit csináltál? Valóban megoldás olvasgatni az üzeneteket? Talán a reményvesztett szerelem ezt a megoldást kínálta számodra? Remélted, hogy valami olyat találsz ami biztató lehet számodra, ellenben pont ellenkező dolgokra kaptál bizonyítékot.

Érdemes átgondolnod, hogy ha elmondod neki mit érzel milyen változásokat hozhat a kapcsolatodban. Ha úgy érzed lehetsz őszinte vele mond el.

Ha tovább emésztenek ezek a gondok akkor keress fel egy pszichológust!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!