Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Értelmes komoly meleg srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes komoly meleg srácok, számotokra egyszerűen megy az ismerkedés (komoly céllal)?

Figyelt kérdés
Merre próbálkoztok az ismerkedéssel, mik a tapasztalaitok? Írtok kort és várost is légyszi?

2020. okt. 5. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Komoly kapcsolattol megijednek

Mikor így kerestem még randiig se jutottam el.

Alkalmi ból lett kapcsolatom.

Hátsó szándékkal alkalmiztam

Azokkal mentem el akiknél meg volt az esély hogy lehet folytatás.

2020. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most már nagyjából sehol. Vannak értelmes srácok, legalábbis a profiljuk alapján, de az ilyen esetekben meg általában nem egymást keressük, mármint el lehet beszélgetni, de nincs meg mindenkinél a vonzódás.

35 (GyMS)

2020. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha van,ami lehetetlen, akkor azt mondom, a komoly ismerkedés az.

Csak alkalmi mindenkinél, aki pedig értelmes és lehetne belőle valami, messze lakik.

Távkapcsolat pedig nem működik.

2020. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Sehol sem. Letettem róla, mivel lehetetlen dolog sajnos.
2020. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 off. Mit jelent a "GyMS"?
2020. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, egyetértek néhol azzal amit írtok. Feltételezem Győr-Moson-Sopron megyét jelent a 2es válasza.:)
2020. okt. 5. 15:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mission impossible. Abbahagytam egy ideje és töröltem magam mindenhonnan. Belefáradtam a sok értetlen seggfejbe, aki kanosan felmegy a társkeresőre és képtelen elolvasni egy 5 mondatos bemutatkozó szöveget, és csak a szex miatt ír, ha pedig visszautasítom, akkor én vagyok a paraszt.

Undorító a rengeteg kéretlen köszönés nélküli farokkép. Ennyire alpári prosztók ne legyünk már.

A másik véglet is szánalmas, miszerint kiírja valaki hogy IQ meg EQ majd ha kap egy üzenetet, akkor annyi tisztelet nem szorul belé, hogy visszaírjon egy nemleges választ.

És még lehetne sorolni a dolgokat naphosszat.


Szóval belefáradtam a sok sok baromba.


26/F

2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

23 éves korom óta leszarom az egészet

Most 46 vagyok

2020. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 tényleg 😅 nem esett le...
2020. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok melcsi, de röviden hozzá szólnék.

A komoly kapcsolat az tényleg szinte lehetetlen, mindegy is hogy ki milyen identitású.

Sajnos a kifejezetten társ kereső oldalak üzletet csináltak ebből. Vissza élnek az emberek legnagyobb bajával.


Van olyan oldal, ahol csak megbízott hirdetők vannak.

Én 54 éves ffi vagyok, és 20 éves lány rám ír, hogy már régóta keresgél,de most meglátott, és pont én vagyok az esete.

Na hagyjuk mar ezt.

Sajnos a társ keresés útvonala nem rózsa szirmokkal van kirakva, hanem beton tömbökkel.

2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!