Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a fenék nyalásról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fenék nyalásról?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok

Tepi79 vagyok

Igen 40éves és?

Miért ne válszolhatnék,?

Nem lehet külön véleményem,

Igen azt látom hogy gyerekesen viselkedtek.

2020. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
imádom ha nyalják!
2020. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Szívesen kipróbálnám mind a két oldalon.
2020. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez a gusztustalan elég erős, ha ilyet mondana nekem valaki akkor repülne. Tiszta, ápolt, szőrtelen a fenekem és passzív vagyok szóval szeretem ha nekem csinálják. Nem kell mindig, nem kell a kapcsolat elején de hajlandóság legyen meg.

Ha a partnerem igényli én is csinálom.

2020. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Undi engem nem izgat fel annyira
2020. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
A barátom fenekét egyszer egy réten én magam nyaltam ki szó szerint tisztára. Spontán jött, de volt nálam víz. Semmit nem nyeltem le, a vízzel öblítettem, mint a fogorvosnál. Háromszor-négyszer köpsz és folytatod. Hihetetlen élmény volt... :)
2020. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Aktív létemre simogatták már a fenekem és nagyon jólesett. Úgy gondolom, hogy el tudnák viselni egy nyelves kényeztetést is. Mindent ki kell próbálni ha nem tetszik nem kell erőltetni.
2020. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen lánynak..
2020. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem izgat annyira, hogy a gondolattól beinduljak. De ha a partneremnek ez kívánsága, hogy kinyaljon, és/vagy én kinyaljam, nem okoz problémát. Mehet a nyali-fali!
2020. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!