Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egyszerre 4 állandó szexpartnerem van? 18F

Figyelt kérdés
Szóval van 4 srác, akiket általában rendszeresen leszopok és meg szoktak dugni, de mind a 4 állandó partner, és egyik nap pl az egyikkel vagyok, a másik nap meg a másikkal. Ők is tudnak egymásról, és őket ez nem zavarja.

2020. okt. 11. 17:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell egy ötödik, aki leszop, és akit emgdughatsz? Mert akkor itt vagyok. ;)
2020. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Gáznak csak akkor gáz ha te annak érzed, de elég kevés esélyt látok én is a valóságtartmára a sztorinak... alapvetően akkor gáz ha koton nélkül tolod, bár igazából már orállal is rengeted szart összeszedhetsz, főleg ha több partner cucca keveredik benned :D de nyilván a te életed, te döntésed.
2020. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Lacás1976 ***** válasza:
67%
Ha mind a szexhaverod akkor tök rendben van főleg ha tudnak is egymásról. Akkor lenne gáz ha lenne köztük amelyiket párkapcsolattal hülyítenéd, hogy ő az egyetlen..... De igy tök ok. Miért nem csináljátok egyszerre?
2020. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
mert jobb mindenkivel külön-külön, ahol mindketten csak egymásra tudunk figyelni
2020. okt. 12. 20:09
 25/36 anonim ***** válasza:
67%
Hányok tőled. Mocsadék vagy. Az ilyenek miatt mondják azt a melegekről, hogy még a legyet is megizélnék röptében, és fűvel-fával- vadvirággal kefélnek, képesek lennének reggeltől estig non-stop dugni, mint egy gép. Jobban undorodom tőled, mint egy leprástól.
2020. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

25-ös! Remélem, még mindig hánysz! :D Mert szerinted engem érdekel, hogy egy anonim oldalon valaki undorodik tőlem?! Hát nem... :D Ezt valahogy emészd meg. :P Kár volt leírnod ezeket :)


Na várom a reakciódat erre a kommentemre is, édes kicsi borjam. :P

2020. okt. 13. 09:31
 27/36 anonim ***** válasza:
81%
Borjad a halál.
2020. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha hányni nem is, de minél messzebb az ilyen emberektől!!!
2020. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
85%
de ha nem érdekel mások véleménye akkor minek tetted fel a kérdést?
2020. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Lacás1976 ***** válasza:
75%
Kedves 25 ös Igen a melegek sokat szexelnek. Én is tudnék mit mesélni... De nem azért mert meleg hanem mert férfi. Amikor egy heteró férfi dug több nőt attól nem hánysz? Köztünk is van aki mindenkivel de olyan is aki monogám párkapcsolatban él....
2020. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!