Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek!Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek!Mennyire érzitek magatokat biztonságban a fővárosban,ha önmegvalósításról,önkifejezésről van szó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy olyan esetre,hogy valaki nem fél az önkifejezéstől,például rózsaszín festett haj,gyűrűk,fülbevaló,stb,tehát az átlag homofób férfi/nő szerint "ez biztos,hogy b*zi". Természetesen ez egy kisarkított példa,ennél kicsit "átlagosabbra" is lehet gondolni. :)

2020. okt. 16. 17:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18%
Akkor légyszives válaszolj arra, hogy te undorítónak tartod-e a szrevést és hogy kiállsz-e teljes mellszélességgel a szrevők jogaiért, hogy végre ne csak otthon, titokban hanem teljesen nyiltan az utcán is felvállalhassák önmaguk?
2020. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó erre a kérdésre válaszolni,ugyanis a homoszexualitást párhuzamba állítani a szarevéssel teljes mértékben az ezt felvető ember intelligenciájáról árulkodik,illetve arról,hogy mennyi gyűlölet lakozik benne.
2020. okt. 16. 17:47
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Festett punk hajam van, acélbetétest hordok, általában tele vagyok szegecsekkel és láncokkal. Igaz ez annyira nem "Meleges" stílus, de kifejezem magam, maximum megnéztek páran de nem szoktak soha sem beszólni.

19/f

2020. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves válaszoló,de nem tudok többet ehhez már hozzátenni,számomra tárgytalanná vált a "vita". De ha mindenképpen ennyire nagy igény van egy válaszra,engem nem érdekel,hogy mások mit csinálnak,amíg ezzel nekem nem,vagy másoknak nem ártanak. Ajánlom figyelmedbe neked is.
2020. okt. 16. 18:02
 15/31 A kérdező kommentje:
19/f , köszönöm szépen a választ. :)
2020. okt. 16. 18:03
 16/31 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem?
2020. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az is mindegy ha az utcán csinálják... De itt az a kérdés hogy hogyan tekintünk a jelenségre :káros, megelőzendő dologként vagy úgy hogy szeretnénk ha gyakoribbá válna. A legtöbben azért nem akarják az utcán látni mert úgy vélik hogy ha már ilyen lettél akkor jó csináld otthon nem akarunk elnyomni. Csakhogy a nagy többség nem akarja Pl a,gyerekek körében sem reklámozni és ezzel példát mutatni nekik. Azt kéne már kideriteni hogy okoz e problémát ha egy gyerek ezt látja a környezetében. Mert lehet hogy amúgy heteroszexuális lenne így viszont nem az lesz.
2020. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdésfelvetés,én személyesen erre csak azt tudom mondani,hogy számos ellenpélda van arra,hogy a gyerekre hat a környezete,ha szexualitásról van szó,főként külföldön sok gyermek nő fel meleg szülők által felnevelve,és teljes mértékben heteroszexuálisak,ha a gyermek ilyet lát,maximum később kevésbé fog meglepődni,hogy vajon ez mi lehet. A mutogatással nem értek egyet,olyan értelemben mutogatás,hogy a csapból is ez folyjon,ugyanis az egésznek a lényege az lenne,hogy ne egy "nyugati hóbortként" legyen kezelve a dolog,hanem úgy,mint arról valódi természete a homoszexualitásnak árulkodik,ami nem más,mint : "ó,hát van ilyen is".Ennek okán látom nem látom és láttam soha értelmét annak,amikor valaki ezt valami óriási felhajtásként kezelte/kezeli,arról nem is beszélve,hogy ez már súlyosan a magánélet keretei közé esik,s mint ,ahogy a szó is súgja,a magán az magán,s nem közügy,tehát más ebbe lehetőleg ne szóljon bele,feltéve,hogy az illető nem úgy mutatkozik be,hogy: "Szia,Béla vagyok,meleg."
2020. okt. 16. 18:17
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

17 ez neked valami fétis? 😄


Egyébként meg az "undorító" nem egy objektív kategória, így erről észérveken alapuló vitát nem lehet folytatni.

Az, hogy mi undorító, társadalmi és személyes elfogadottság függvénye (ami nem csak személyenként, hanem még időben is változhat, hiszen lehet, hogy nekem gyerekkoromban a tökfőzelék undorító volt, felnőtt koromban meg szeretem).


Objektíven, társadalmilag a heteroszexualitás, a homoszexualitás és a szarevés ugyanannyira undorító: ugyanis mindhárom pontosan annyira lesz undorító, amennyire a társadalom azt akarja, hogy az legyen.


Innentől kezdve már csak az számít, mennyire van rá társadalmi igény, hogy ne legyen undorító: a heteroszexualitásra igen nagy társadalmi igény van, a homoszexualitásra kisebb, de van igény rá, míg a szarevés társadalmi elfogadottságának igénye elhanyagolható.


Ennélfogva a társadalom magának generálja az igényei alapján, hogy mi legyen az undorító: ha megjelenik rá az igény (ami megjelent), a homoszexualitás is válhat idővel egyre kevésbé undorítóvá, míg a szarevés, tekintve alacsony társadalmi támogatottságát, nem.


Személyes undorodási preferenciákról pedig nincs értelme vitatkozni, borzasztóan szubjektív, és ahogy írtam, egy embernél is változhat idővel.

2020. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Na közben törölték a #17est :/
2020. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!