Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek!Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek!Mennyire érzitek magatokat biztonságban a fővárosban,ha önmegvalósításról,önkifejezésről van szó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy olyan esetre,hogy valaki nem fél az önkifejezéstől,például rózsaszín festett haj,gyűrűk,fülbevaló,stb,tehát az átlag homofób férfi/nő szerint "ez biztos,hogy b*zi". Természetesen ez egy kisarkított példa,ennél kicsit "átlagosabbra" is lehet gondolni. :)

2020. okt. 16. 17:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
19-es válaszoló,köszönöm szépen a választ,zseniális írás :)
2020. okt. 16. 18:35
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

persze törölve lett mert jó házmester, és jó elnyomottak módjára minden egyes kommentet jelentettek.


Ez nyilván egy önvédelmi reflex, hogy ugyan felvetek egy problémát de az ellenvéleményekre rohadtul nem vagyok kíváncsi. És az a különösen érdekes, hogy ezt még valami dicsőségként is élik meg egyesek.

2020. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22-es válaszoló,nem hinném,hogy jogod lenne megsértődni,úgy,hogy áradt belőled a gyűlölet és a kulturált vita,illetve illedelmesség kereteit jelentősen átlépted egy pár esetben. A problémafelvetés nonsense volt,a szarevés és az,hogy két ember szereti egymást két külön dimenzióban mozog,véleményem szerint. Azzal,hogy valaki a melegségére építi a személyiségét én sem feltétlen értek egyet,ugyanis én amellett tudok kiállni,hogy ezt egy "ó,ilyen is van" típusú dologként kell kezelni,és nem cirkuszban mutogatni,mint valami csodabogarat.
2020. okt. 16. 18:44
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#22 a kérdés a homoszexualitás társadalmi elfogadottságára irányult, nem a te személyes preferenciádra.


Hogy te személy szerint elfogadod-e, vagy nem, az én életemet semmiben nem befolyásolja, innentől kezdve nem is érdekel.


A társadalmi elfogadottság már annál inkább, viszont te személyes preferenciákról kezdtél el beszélni, arról, hogy neked mi undorító és mi nem - ez pedig nem, csak hogy senkit nem érdekel, de nem is válasz a kérdésre.


A válaszodat ezért helyesen törölték, nem azért, mert ellenvélemény, hanem azért, mert nem a kérdésre válaszoltál.


(Ahogy ezt a kommentet is, ha kitörlik, helyesen teszik, mert nem a kérdésre adott válasz, csak egy reakció.)

2020. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

Rózsaszín hajjal, a füledben nagy karikákkal szándékosan akarod felhívni magadra a figyelmet - ne csodálkozz rajta ha reakciókat vált ki az "utca emberéből" kiből ilyet, kiből olyat. Ettől Bp még egy nagyváros, eléggé el vannak egymástól idegenedve az emberek ahhoz hogy bár magukban, vagy mögötted véleményt formáljanak de különösebben ne foglalkozzanak veled.

Nappal, napközben teljes biztonságban vagy. Mondjuk focimeccsek környékére, vagy jobboldali koncertek közelébe ne menj direkt provokálni. Meg pár környékre se - igaz oda heteróként se menjen az ember éjszaka :D

2020. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem rózsaszín a hajam, fülbevalóm sincs, szerintem stílusosan öltözködöm a hajam is be van állítva. Ettől függetlenül a mozgásomon és a hangomon eléggé látni/hallani. Komoly attrocitás még nem ért miatta de néha látom ahogy mosolyognak vagy tesznek egy-egy megjegyzést. Nem mindig rosszindulatból egyébként, csak ami kicsit más, fura arra így reagál az ember.
2020. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Rózsaszín hajjal, a füledben nagy karikákkal szándékosan akarod felhívni magadra a figyelmet - ne csodálkozz rajta ha reakciókat vált ki az "utca emberéből" kiből ilyet, kiből olyat."


Szóval ha én nőként miniszoknyában, neccharisnyában és csizmában megyek ki az utcára, ne csodálkozzak azon, hogy lesznek olyanok akik meg akarnak dugni, vagy nagyon nyomulnak rám?

Ha így akarom kifejezni magam, akkor már fel lehet cimkézni engem k-rvának, még akkor is, ha párkapcsolatban vagyok, és nem ez az életstílusom.

Beszarás, hogy ilyen világban élünk.

2020. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó :

Az én szememben nem vagy krva ha így mész ki az utcára, de azt beláthatod hogy ha jól is nézel ki és kiteszel mindent akkor egy pasinak beindul a fantáziája. Szóval ne csodalkozz ha meg akarnak dgni. Oké nem hinném hogy az öltözék miatt könnyebben megkaphato lennél. De attól még nyilván jobban megnéznek.

2020. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
94%
Én mindkét fülemben fülbevalót hordok, 4-5 mm vékonyra van szedve a szemöldököm, és gyantazom a teljes testem karok lábak is. A mozgásomon nagyon picit látszik. Nem kaptam még durva beszólást, egy két b+zi és ratyin kívül. A tetovalasaim kirívóak, de utcán nem látszik, látható helyre nem tetovaltattam. Mindkét mellbimbóm körbe van tetovalva, az egyikre egy nap van tetovalva, a másikra egy maori, plusz a mellkasomon van egy lambda és egy dupla mars szimbólum. Strandon néha megszólnak, beszólnak miatta, de ezen kívül semmi komolyabb balhé nem történt!
2020. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nem lenne a melegekkel ha egy 2% kisebbség nem vonulgatna s nem erőszakoskodna...Mi normális melegek is elítéljük őket..
2020. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!