Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk akiknek nagyon pici a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek nagyon pici a farka vagy valami gond van vele, hogy boldogultok a partner/párkeresésben?

Figyelt kérdés

Mekkora, és aktívok/passzívok/unik vagytok?

Én azt vettem észre hogy nagyon megnehezíti a keresést, pedig amúgy nem vagyok ronda, de csak 10 cm állva. Az aktív szerepet felejtsem el? Egyszer próbáltam de folyton kicsúszott, amitől meg lelankadtam.

Főleg orál párti vagyok, de tudok passzív is lenni, de még így is sok a visszautasítás. 24F (egyébként bi vagyok de lányokkal nem is merek próbálkozni)



2020. okt. 17. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Szia, nekem nem volt eddig gondom vele. Általában orálisan elégítem ki a nőket, bár sikerült hüvelyi úton is. 13-14cm, aktív vagyok és domináns.
2020. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kellenél. :$

F passzív

2020. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ugyan 16 cm hosszú, viszont fitymaszűkületem van, és emiatt sokan elküldenek melegebb éghajlatra. Uni vagyok, ha érdekel.

16/F

2020. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem véletlenül. Orvoshoz kellene menni vele. Tudod mennyi baktérium, vírus gomba telephet meg alatta? Smegma is kialakulhat... Egyáltalán nem higiénikus. Később pedig egyre rosszabb is lehet. Szóval teljesen érthető ha valaki elküld melegebb éghajlatra
2020. okt. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bárándi ***** válasza:
100%
Kérdező! Kicsi bohóc is csinálhat nagy cirkuszt!(Persze nem árt megfelelő mennyiségű önbizalom hozzá.)
2020. okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne pôcsfétisesekkel próbálkozz. Hidd el, százezrek vannak, akik teljesen más testájakra izgulnak, más fétisekkel rendelkeznek, teljesen hidegen hagyja őket, mi van a lábad között, sőt, azt fogják mondani, nyugodtan húzd vissza a gatyádat. Viszont lehet, hogy megvesznének a szexi popsidért, hasadért, combodért, lábfejedért, bicepszedért, köldöködért...
2020. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény 3-as!😢

Egyebként a fitymaszűkületes peniszt is lehet tisztítani ha nincs belűl letapadva!

A letapadás inkább kisfiúknál fordul elő!

2021. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as ha szeretnél beszélgetni, írj rám nyugodtan!
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, persze hogy elküldenek. Gondolom tudod miért. Itt a kérdés, az hogy miért nem vagy képes elmenni dokihoz.
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!