Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homokos haverom normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homokos haverom normális? Minden nap reggel megméri a lázát a SEGGÉBEN! Nem vicc, annyira fél a koronavírustól, hogy naponta méri magát, viszont részletezi hogy a hátsójában. ez normális? 33 éves megeleg férfi fontos munkát végez.

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vicces is lehetne, de nem az.
2020. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem vicc komolyan ezzel zaklat....
2020. okt. 18. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, megbízhatóbb a rektális lázmérés.
2020. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott pontosabb eredményt ad, mint hónalj esetén. Bár szerintem az a pár tized fok teljesen mindegy. Azt se értem, hogy miért beszél erről.
2020. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem izgatja szexuálisan....
2020. okt. 18. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Pontosabb eredményt ad, mert a belső maghőmérsékletet méri, de szerintem a haverod korona nélkül is dugna ezt-azt a hátsójába. Nem a korona miatt csinálja elsősorban, hanem mert izgató dolognak tartja és ezért is traktál vele téged.
2020. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is van egy ilyen érzésem, de ha a szemére vetem, akkor azt állítja, hogy ez a természetes módja ahogy a lázát meg kell mérni egy férfinek....
2020. okt. 19. 00:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy buznyák az illető. Egy nőnél már nem okés a rektális lázmérés? Tehát csak a férfi dugdoshat fel magának dolgokat?
2020. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális, de az tuti, hogy nem csak a korona meg a lázmérés miatt dugja azt oda fel. Úgymond összeköti a "kellemest a hasznossal". Gondolom passzív az illető, és ezért csinálja. Én azért tuti nem tenném ki ezt ilyen nyíltan másoknak, nekem ez magánügy.
2020. okt. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja mert azt akarja hogy megdugd
2020. okt. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!