Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek elfogadóbbak is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek elfogadóbbak is?

Figyelt kérdés

Igazából először az emberek részre akartam írni, mivel kicsit inkább oda kapcsolódik, de mivel nemi dolog is így inkább ide írom.


Szóval az volna a kérdés, hogy a melegek alapvetően elfogadóbbak minden más szexuális " másság " felé is, tehát olyasmire gondolok, hogy pl egy meleg miként vélekedik pl a transzszexuálisokról? Vagy a különböző fétisekről a nemi életben?

Elfogadóbbnak tartjátok magatokat, vagy van olyasmi amire a melegek többsége is úgymond nem feltétlen pozitívan tekint?


Szóval erre volnék kíváncsi, hogy miként érzitek, elfogadóbbak vagytok-e emiatt?



2020. okt. 21. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit igen, de nem teljes körűen. Ami az átlagembert (heterót) zavarja a szexben azt valószínűleg a melegeket is fogja. Attól hogy a pasikra indulnak még gurul el az összes gyógyszere mindenkinek.
2020. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint abszolút toleráns és elfogadó vagyok, de elég sok meleg pasival beszéltem már, és a többségükről nem az a tapasztalatom.
2020. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem melegség kérdése. IQ kérdése.
2020. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem se. Akikkel ismerkedtem egyáltalán nem voltak elfogadóak.
2020. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem vagyok valami nagyon elfogadó. Sőt. A transzokat pl elfogadom, de az a véleményem, hogy legtöbbjük nem feltétlen transz és csak lejáratják az lmbtq embereket. A túl buz is emberek is irritálnak, sajnos ez van. Csak szegről végről tartozik ide az elfogadás terén, de a cigányokat sem szeretem. Sajnos mindenhol beléjük lehet botlani. Sőt a meleg pasik nagy részét sem szeretem, irritálnak. Mondjuk ez a heterok egy részére is igaz.
2020. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A neten folyton azt olvasom, ahogy a különböző LMBT embercsoportok szidják egymást. A melegek a biszexuálisokat, a transzok a leszbikusokat, az pánszexuálisok az aszekxuálisokat és így tovább. Épp ugyanannyi kirekesztő, előítéletes és gyűlölködő van az LMBT emberek között is, mint a nem LMBT emberek közt.
2020. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mivel kiestünk a "természetes" irányultságból így nem zavar minket a többi irányultság sem
2020. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki mennyire elfogadó annak köze nincs a szexuális orientációjáhz.
2021. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!