Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az anális szex élvezéséhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex élvezéséhez a fájdalmat is élvezned kell?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt olvastam, hogy az a rész fáj, amikor betolja a srác, aztán az alábbhagy és hogy utána milyen jó. Nos AZ nekem is alábbhagyott. Mindhárom alkalommal. Viszont amikor teljesen betolja lágyan (kb 15 centi, nem is nagy), nem is agresszívan, minden alkalommal olyan, mintha hasba (prosztatába) rúgnának. Konkrétan semmi élvezeti értke nincs számomra a dolognak, kizárólag fáj, és erősen átverve érzem magamat. Szeretnem kell hozzá, hogy fáj a hasam? Vagy ez hogy működik?
2020. okt. 24. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyáltalán nem fájt.

Mondjuk rengeteg múlik a partneren, meg az egyéni adottságokon.

2020. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem. De tény, hogy a passzív szerep 1 képesség, amit el kell sajátítani. Ha már belejöttél, hihetetlen jó, olyankor a fájdalom minimális. De oda el kell jutni.
2020. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -remete- ***** válasza:
90%
Nekem se fájt sose. Amugy aktív és aktív közt is van különbség.
2020. okt. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan elég kezdőnek vallom magam (pasival sajnos egyszer sem voltam eddig), de tapasztaltam hasonlót. Még régebben, amikor elkezdett izgatni az anál-téma, akkor ugye kapásból nem tudtam hozzájutni igazi játékszerhez (dildó / vibrátor), tehát azt használtam, ami volt. Elsőre bepróbálkoztam egy fésű nyelével ami kb egy farok méretéhez tendált (kb 12-13 cm hosszú és kb 4cm vastag lehetett). Semmit nem tudtam a témáról és hát mondanom sem kell, hogy kudarc volt a dolog és fájt is, meg be se fért rendesen, csak kb pár másodpercre, aztán hagytam is. De csak izgatott a téma úgyhogy elkezdtem utánajárni. Először csak az ujjammal próbálkoztam, ami tök szuper is volt. Utána módszeres, lassú tágítással jött a fent említett eszköz, de amikor rendesen fel is tudtam tolni, akkor belül volt fájdalmas, ahogyan te is írtad. Kb 1-2 hónap alatt jutottam el odáig, hogy már gond nélkül tudtam élvezni.Utólag jöttem rá, hogy ha lelkileg nem tudod magad elengedni, akkor fújhatod az egészet, mert a belsőszerveid is "befeszülnek" ha rágörcsölsz, vagy nem adsz elég időt. Szerintem szerezz be egy kisebb méretű játékszert és kezd el próbálgatni magadon minden fajta elvárás nélkül. Akár ez lehet egy közös játék a partnereddel is :)

Sok sikert hozzá!

2020. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!