Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szexben ennek ilyen íze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben ennek ilyen íze kell legyen? (Lent.)

Figyelt kérdés
Az ánuszt amikor nyalom, akkor hiába van jól kimosva, gyantázva stb, kicsit olyan kaki íze marad. Konkrétan a lyuk körül kint.

2020. okt. 25. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Honnan tudod,hogy a kakinak milyen íze van?
2020. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Milyen ízt érzel? Keserű, savanyú, sós? Egyébként nem szabadna konkrétan, h íze legyen, erőteljes semmiképp... Szaga is van? Mármint sz.rszag.
2020. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szagot nem éreztem, csak olyan jellegzetes ízt a lyuknál. Emiatt nem is nyaltam annyira körülötte.


Inkább a fenekét csókolgattam stb.

2020. okt. 25. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem tudom milyen jellegzetes ízről van szó, én még nem éreztem, pedig volt már több partnerem. Akkor sajnos passz...
2020. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégsincsen alaposan megmosva ?
2020. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy megizzadt és azt érzed?

Imádom ha kinyalnak, de soha nem panaszkodott egy partner sem erre soha hogy bármi rossz íz vagy szag lenne.

2020. okt. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak izzadt. Barátomnak nagyon ritkán van ilyen, de az inkább az alsónadrág szag, semmiképp nem sz.r. De ha zavar, hozd fel ötletnek, hogy előjátékként fürödjetek együtt, és mossátok meg egymást, így biztos lehetsz benne, hogy biztosan tiszta lesz, ha rákerül utána a sor.
2020. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!