Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg társkereső valójában szexpartner kereső?

Figyelt kérdés
Gerodofil vagyok! Fel regisztráltam pár oldalra, de csak mindenhol csak az intim képek... Kapcsolatot senki sem keres, csak szexre. Én csak egy 65 év feletti pasit akartam...
2020. okt. 31. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Azért mert bénák vagytok, ne általánosítsátok már az összes társkeresőt. Érdekes módon én mindig találtam normális embert, mindig kiszűrtem a kamusokat, nem pedig panaszkodtam. Keresni kell, és találni fogsz.

18/f

2020. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Annak idején a Rómeón találtam meg az utolsó páromat, pedig azt hittem, hogy az csak szexpartner - kereső.

Több éves kapcsolat volt, csak ugye a hűség....


51 F

2020. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -remete- ***** válasza:
58%
Ihen valjóban igen. Mivel jelenleg elsősorban szexet keresnek és ebből alakul ki valamilyen kapcsolat. Nem egy ilyen kapcsoltról tudok.
2020. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért minek kellene lennie?

Ha másra keresel kapcsolatot akkor arra vannak a tematikus keresők.

2020. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!