Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek érdekes meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek érdekes meleg története amit szívesen megosztana?

Figyelt kérdés
Jöhet privátban is.

2017. jún. 11. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Miből gondolod,hogy tudnod kellene róla?
2017. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd mesélek neked privátban egy két érdekes történetet... :)))
2017. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hollandia, autópálya ,gloryhole.

Rájöttem mire való a lyuk és mielőtt hugyoztam volna,átdugtam,kaptam is egy szopást ,majd gumit és anált,nem sejtettem ekkor se,de a férfias thank you,elárult mindent. De élveztem előtte szóval nem panaszkodhatom.

2017. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

meleg törzénet az vsn mikor sieltünk bementem melegedni a hüttébe forró csokiért meg forralt borért egész jó volt jobb mint egy se,g.g,be,ru,g,ás

kinek mi a jó sok sikert

2017. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%

Tuneziaban jartam evekkel ezelott.

A varosban tettem egy hosszura nyult setat es azon vettem eszre magamat, hogy mar kijottem a szelere ahol narancs ultetveny volt.Bementem, gondoltam szedek egyet a farol mert mar szomjas voltam.

Nem lattam, hogy mas is let volna, vagy figyelt volna a kozelben.Eppen levettem egyet, mikor egy agressziv ferfi hang ram uvoltott es fegyvert fogott ram.Egy huszoneves ferfi volt, o volt megbizva az ultetveny orzesevel.

Kezemmel intettem, hogy nyugi, majd lassan kivettem nadragombol cigarettat es azzal kinaltam. Meg mindig fogta a fegyvert bar mar nem felem tartva.Latta, hogykulfoldi vagyok es nem latott veszelyt bennem. A cigit elfogadta. Ezutan kezemmel probaltam magyarazni, - leszophatlak e? A ferfi azon percen letette a puskat kivette a farkat es leszopatta magat.

Mikor vegeztem vele, kajan mosoly voltaz arcan es mutatta, ha akarok szedjek narancsot - majd vissza indult posztjara.

2017. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
92%
Meleg srácok írjatok 17f
2017. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy meleg ismerősömmel ilyen fogadásokat csináltunk,hogy autóversenyes játékkal aki az adott körben nyer az megcsináltathat valamit a másikkal.


Először csak puszi a másiknak meg fogd meg a másik farkát ilyesmi lazább dolgok voltak, aztán szépen mentünk egyre erotikusabb dolgok felé. Amikor én nyertem azt adtam feladatnak,hogy puszilja meg a farkamat, a következő körben én vesztettem, nekem az volt a feladatom,hogy kapjam be neki tövig. Aztán megint én vesztettem, most az volt a feladatom,hogy fél percig szopjam és közben verjem neki, de már annyira be voltam indulva,hogy nem álltam meg fél percnél hanem befejeztem az elkezdett munkát, ő meg utána viszonozta. Ennyi :D

2017. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!