Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szokott egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokott egy átlagos Grindr/romeo szextalálka zajlani?

Figyelt kérdés

Nem részletes élményekre lennék kíváncsi csak hogy kb. hogy alakul ilyenkor az ismerkedés (egyáltalán van e)?


Főleg amikor csak egy rövidebb dolog lesz csak orállal az egyik fél részéről.


2020. nov. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Találkozol vele ha élőben is szinpatikusak vagytok egymásnak értem azt az volt a képen mint élőben.

Mindenki végzi dolgát, és csá.

Nincs , nagy beszélgetés.

Az második találkozó ha úgy tetszett a dolog, és Anyira szimpi.

2020. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Általában sehogysem. Tízből kilenc el sem megy.
2020. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Elmész a megbeszélt helyre és amikor ott vagy előveszed a telefont és látod, hogy le lettél tiltva.
2020. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Én már nem megyek talikra, teljesen felesleges mert nagy részük beijed, a legjobb szürő az mikor telefonszámot kérek hogy beszéljük meg a részleteket címet stb és kb ekkor tűnik el az addig ígéretesek nagy része is. Szóval most már csak olyanokkal beszélek akik hajlandóak eljönni hozzám házhoz, ha nem jön nem jön ha jön akkor megdugom nekem nem kerül kényelmetlenségbe utazgatni a semmiért. Aztán így ha jó volt ismétlünk és akkor már én is hajlandó vagyok menni más helyre is.
2020. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!