Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktivbol uni lett a baratom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivbol uni lett a baratom?

Figyelt kérdés

Tobb eve vagyunk egyutt a baratommal, en passziv szerepben o aktiv. Soha nem engedte hogy en valaha is aktiv legyen egy szexben, viszont multkor felhozta temaba, hogy mi lenne ha cserelnenk szerepet hebe hoba. Persze en kaptam az alkalmon , mert mar regota nagy almom volt. Rettenetesen jo erzes volt benne lenni. Azota megjobban csodalom es szeretem a baratom. Egy oriasi dolgot kaptam tolle.

De elgondolkodtam ,hogy mi lehetett az a pont ami miatt valtozott a gondolkodasa. Remelem nem en rontottam el valamit a passziv oldalon.

Vagy lehet nem is aktiv volt teljesen, es most jott el az ido h kiprobalja a masik oldalt is?



2020. nov. 14. 21:58
 1/5 DominikX ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs, hogy mi okozhatta, de nálam remelem ilyen sose fordul elő. Mindig a beszélgetés elején leszögezem h passzív vagyok, profilban is ott van, ennek ellenére sok passzív ír, meg olyan, aki csak miattam lenne aktív 😅
2020. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy csak most bízott meg annyira benned, hogy megélje/kiélje a legbensőbb vágyait. Ne a hibát keresd szerintem, hanem azt várd, hogy újra szeretné-e. Neked bejött a váltás, ahogy leveszem.
2020. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok bogarat ültetni a fejedbe, de valószínűleg kipróbálta mással (alkalmi akiről nem tudsz...) és most már úgy van vele, hogy veled is csinálná.
2020. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
*füledbe
2020. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Lehet észre vette,hogy vágysz az aktív szerepre és mivel hosszú ideje együtt vagytok megengedte neked. Vagy az elején volt egy rossz élménye az anális szex terén és vágyik rá de csak olyannak engedi meg akiben megbízik teljes mértékben. De az is lehet ,hogy látta, hogy élvezed a dolgot és megkívánta kíváncsi lett milyen lehet.

Hogy uni lett e?. Itt azon múlik ,hogy kéri többször is vagy csak egyszeri alkalom volt ,mert nem jött be neki.

2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!