Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rákényszerítenétek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákényszerítenétek hogy aktívból passzív legyen?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyok a párommal, vele a szex nagyon egyhangú mert teljesen elutasítja hogy megdugjam.

Állandóan a férfiasságra hivatkozik és hogy nem szeretné, nem kívánja, 1x próbálta és rossz élményként maradt meg stb.

Mostanában nagyon nyomulok rá és kiszedtem egy meglátjukot belőle. Úgy látom nem sokára igent mond de azért félek hogy ez a kapcsolatunk rovására megy, nem akarok benne rossz érzéseket kelteni. Amúgy szexben nagyon figyelmes és mindent megtesz hogy nekem jó legyen, nem tudom hogy hibát követek-e el ezzel az egésszel.



2018. máj. 4. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is csak szopni szoktam amikor van kit :)

Ne erőltesd rá :)

2018. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Állandóan a férfiasságra hivatkozik..."

Eszerint téged nem tart (eléggé) férfinak/férfiasnak, mert te passzív vagy? (Engem mivel mindkét oldal érdekel, ezért csak olyan társat keresek, aki szintén így van vele.)

2018. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen emiatt nem merek unival kezdeni, mert nem tudom előre, mennyire igényli a másik oldalt. Mondjuk passzív vagyok, de tényleg nem kezdek uni srácokkal, mert attól tartok, hogy vágyik arra, hogy aktív szerepben is megmutatkozzak... Nekem is volt ezzel kellemetlen élményem és igazából nem vonz az a része a szexnek.

Ha vonogatva megy bele, akkor mindössze tapasztalatszerzés lesz belőle (bár lehet megtetszik neki), de igazából, ha elég szilárd a kapcsolatotok, akkor szerintem nem kell félned attól, hogy meginogna ettől.

Viszont ha a veled való próba ellenére sem mutat érdeklődést, akkor hanyagold az eröltetést.

2018. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Roland515 ***** válasza:
83%
Nem! És IGEN,hibát követsz el!
2018. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Nálunk ez szinte ugyanígy van. Párom aktív én uni vagyok azon belül is inkább aktív. 4 éve együtt vagyunk ő 28 éves én 41. Én úgymond feladtam érte azt hogy dugjak de kezd nagyon hiányozni hogy berakjam valakinek. néha beleül a farkamba de hogy én megdugjam azt sose hagyta. Ugyanazt monts ő is hogy akkor nem érezné férfinak magát.... Hiába mondom hogy ez marhaság. Sőt az utóbbi időben már szopni se nagyon akar attól meg totál kész vagyok. Egyszerűen nem értem miért már attól se érzi férfinak magát vagy mi pár éve pedig úgy kellett lefeszegetni a száját a farkamról ma meg....


Próbáljátok ti is megbeszélni ahogy én is azon vagyok esetleg vesd fel hogyha ő nem akarja vegyetek be valakit harmadiknak akït megdughatsz.... Ha bármi érdekel nyugodtan irhatsz privátba is.

2018. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felmerült már a harmadik gondolata, de azt mondta akkor ő is meg akarja dugni.. Ilyen áron inkább nem kell.

Szerencsére nálunk mással nincs gond, mi is régóta együtt vagyunk. Mikor összejöttünk nem hittem volna hogy egyszer ilyen vágyaim lesznek, nem aszerint választottam párt. Szerintem akkor szóba se állt volna velem.

2018. máj. 7. 15:41
 7/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?


Dugjátok meg mindketten az is tök jó:)


Én még a vonatozást akarom kipróbálni hogy én dugok egy passzív fiút a párom meg engem.

2018. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha felmerult a harmas akkor nem hinnem, hogy az erzelmi oldal tokeletes lenne. Ennek nem kene felmerulnie sem..
2018. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az, nála az nem merülhet fel hogy megdugják. Minden más igen.
2018. máj. 8. 16:33
 10/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint annak sosincs jó vége, ha valaki "kényszerből" vállalja be bármelyik oldalt is. Én aktív vagyok és bárki bármit tehetne, ha én nem érezném azt, hogy bevállaljam a passzív szerepet biztos, hogy nem tenném meg senki kedvéért sem.
2018. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!