Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban igaz, hogy a katonaság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy a katonaságnál és a börtönökben minden férfi átesik a homoszexuális szexen?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek tapasztalata, akár heteroszexuális férfiként?

2020. nov. 16. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Katonaságnál nem. Voltam sorkatona, nem is hallottam olyanról, hogy bárkivel előfordult volna.
2020. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

"Van esetleg valakinek tapasztalata"

Szerencsére nincs! :D


Sőt annak idején a homoszekszualitás kizáró ok volt a katonasághoz való felvételnél.

Sőt ha valaki esetleg mégis bekerült és esetleg megpróbálkozott valamiféle közeledéssel a többiek felé akkor az nagyon de nagyon csúnyán megszívta... jobb esetben elég volt csak a gyengélkedőre vinni, rosszabb esetben mentő kellett hozzá és hetekig lábadozott. Amikor az alakulótéren 10-20 alkalommal is elbotlasz és elesel az eléggé fájdalmas tud lenni és elgondolkodsz hogy hova lépsz... ugye érted?

A katonák normális emberek, kinyomják maguk közül azt aki nem oda való.


A börtön - fegyház, fogház - más, oda sokmindenféle szemetet befúj a szél. Inkább nem is írok semmit, mert valszeg törlik a fiókomat :D

2020. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
63%
Katonáknál nem, itt el is vernénk.
2020. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Se itt … se ott … nem szabad lehajolni a furdoben ha a szappan leesik! :)))
2020. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek meleg hivatásos katonát

De a szexualitása, nem a munkahelyére tartozik.

2020. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Gondoltam, hogy rommá leszek pontozva :D

De ez inkább titeket minősít!

Tényleg rommá verik a homárt katonáéknál akármennyi pirosat is nyomtok a válaszaimra.

Ez nem csak magyar specifikus dolog, minden hadsereg katonái ezt csinálják.

A böriben meg a hőmérőzés rendesen, de ott be kell csicskulnod újoncként ahhoz hogy legalább kajád legyen...

majd megtudjátok ha oda kerültök!

2020. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Más is gondolt már rá rajtam kívül, hogy egyey homofób válaszolóknak nem ártana néha egy nagy méretes fekete farok? Kicsit másképp látná a világot... Meggondolná kinek szóljon be.
2020. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok homofób....!!!!

De a katonák többnyire igen! Ha bekerülsz a darálóba tuti 8 napon túl gyógyuló sérülés lesz a vége.

Inkább köszönd meg a figyelmeztetést!

2020. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Volt alakulat, illetv annak külső bázisa annak idején (90-es évek), ahol egyszeri kihelyezettként azt tapasztaltam, hogy srácok egész jól elvannak egymással minden tekintetben, a parancsnok távozása után szinte teljesen gátlástalanul.

Engem is megpróbáltak bevenni, mint "új húst", de ellenálltam. Első este még próbálkoztak, elhárítottam az illetőket, aztán a további 5 éjszaka alatt (gyakorlat volt) felhúztam a függőágyat a műhely DAC-ban, beindítottam a kályhát, és csak zuhanyozni jártam le az épületbe minden hajnalban.

2020. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
A katonaságnál biztos hogy nem! Ott el is vernék, kiközösítenék, szétszívatnák.
2020. nov. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!