Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Napokig, hetekig álmodtam.

Figyelt kérdés

Voltak mar hosszú álmaim de ennyire meg sosem. Ugy ereztem mikor felkeltem hogy rendesen valtozott a szemelyisegem amennyi idot az almomban töltöttem, 8 orat aludtam de soksok napig almodtam, sőt valszeg hetekig voltam ott es nagyon sokmindent tortent oda bent. Bagyon sok esemeny es orak utan is meg mindig bennem van, bar egy reszet termeszetesen elfelejtettem. De naggybol tudom mi tortent mer folyamat visszaemlekezek.


Veletek is volt ilyen?



2020. okt. 27. 11:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Volt. És van is. Én a terhességrol, a gyermek vallalasrol szoktam álmodni napokig, meg ez nálam jelenleg mindig vissza tér. Amióta ilyen álmaim vannak azóta változtam sokat, kezd benoni a fejem lagya és sokkal fontosabb dolgokkal kapcsolatban gondolkodok és cselekszek.
2020. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, többször is volt.
2020. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!